Gm# Age Div Date Time Home Team Visiting Team Field Assignor
1001 U08 1 9/10/2017 4:00 PM Maine-Endwell Spartans All Under 8 teams BC United 6 No refs
1002 U08 1 9/16/2017 10:00 AM BC United Tiger Cubs All Under 8 teams BC United 6 No refs
1003 U08 1 10/21/2017 3:00 PM Maine-Endwell Spartans All Under 8 teams BC United 6 No refs
1004 U10G 2 9/9/2017 4:00 PM BC United Lady Tigers Soaring Capital Falcons-2 BC United Ross Riley Binghamton
1005 U10B 2 9/16/2017 1:00 PM Maine-Endwell Spartans 1 Corning United Torrent BC United Ross Riley Binghamton
1006 U10B 1 9/16/2017 2:30 PM TC United TC Waza White Soaring Capital Cobras-1 Grantchester U10 Ithaca
1007 U10G 2 9/16/2017 4:00 PM BC United Lady Tigers Maine-Endwell Spartans BC United Ross Riley Binghamton
1008 U10G 2 9/17/2017 10:00 AM BC United Lady Tigers CCYSA Cincinnatus U10 Girls BC United Ross Riley Binghamton
1009 U10B 3 9/17/2017 12:00 PM Maine-Endwell Spartans 2 Lansing FC 10U BC United Ross Riley Binghamton
1010 U10B 3 9/23/2017 1:00 PM Maine-Endwell Spartans 2 Taughannock Typhoons BC United Ross Riley Binghamton
1011 U10B 1 9/24/2017 2:00 PM TC United TC Waza White Schuyler Strikers Grantchester U10 Ithaca
1012 U10B 2 9/30/2017 3:00 PM Maine-Endwell Spartans 1 BC United Junior Tigers BC United Ross Riley Binghamton
1013 U10G 2 9/30/2017 4:30 PM Maine-Endwell Spartans Taughannock Flames BC United Ross Riley Binghamton
1014 U10B 3 9/9/2017 12:00 PM Maine-Endwell Spartans 2 TC United TC Waza Blue Grantchester U10 Ithaca
1015 U10B 2 10/7/2017 2:30 PM Maine-Endwell Spartans 1 CCYSA CC Select BC United Ross Riley Binghamton
1016 U10B 1 10/7/2017 4:00 PM TC United TC Waza White Corning United Lightning Grantchester U10 Ithaca
1017 U10B 2 10/8/2017 10:00 AM Maine-Endwell Spartans 1 Newark Valley Cardinals BC United Ross Riley Binghamton
1018 U10B 1 10/28/2017 3:00 PM TC United TC Waza White TC United TC Waza Black Grantchester U10 Ithaca
1019 U10B 3 10/14/2017 1:00 PM Maine-Endwell Spartans 2 CCYSA U10B BC United Ross Riley Binghamton
1020 U10G 2 10/15/2017 2:00 PM BC United Lady Tigers Taughannock Flames BC United Ross Riley Binghamton
1021 U10G 2 10/22/2017 4:00 PM Maine-Endwell Spartans CCYSA Cincinnatus U10 Girls BC United Ross Riley Binghamton
1022 U10G 2 10/21/2017 1:00 PM Maine-Endwell Spartans TC United TC Waza BC United Ross Riley Binghamton
1023 U10G 2 10/14/2017 3:30 PM Maine-Endwell Spartans Corning United Intensity BC United Ross Riley Binghamton
1024 U13B 1 9/24/2017 3:30 PM Maine-Endwell Spartans Blue Valley YSA Lightning BC United U12 Binghamton
1025 U13B 3 9/9/2017 2:30 PM BC United Junior Tigers Cooperstown Crush BC United U12 Binghamton
1026 U13G 3 9/9/2017 4:00 PM BC United LadyTigers CCYSA CC Select BC United U12 Binghamton
1027 U13B 1 10/22/2017 2:00 PM Maine-Endwell Spartans Blue Soaring Capital Falcons BC United U12 Binghamton
1028 U13B 5 9/24/2017 12:30 PM Maine-Endwell Spartans Gold Oneonta Strikers BC United U12 Binghamton
1029 U13G 2 9/16/2017 4:00 PM Maine-Endwell Spartans Valley YSA Thunder BC United U12 Binghamton
1030 U13B 5 9/17/2017 4:00 PM Maine-Endwell Spartans Gold TC United TC Waza White BC United U12 Binghamton
1031 U13B 5 9/24/2017 2:00 PM Maine-Endwell Spartans Gold Corning United Tsunami BC United U12 Binghamton
1032 U13G 2 10/1/2017 10:00 AM Maine-Endwell Spartans Corning United Cyclones BC United U12 Binghamton
1033 U13B 3 10/7/2017 1:00 PM BC United Junior Tigers Corning United Inferno BC United U12 Binghamton
1034 U13G 2 10/4/2017 5:30 PM Maine-Endwell Spartans Newark Valley Cardinals White BC United U12 Binghamton
1035 U13G 3 10/7/2017 4:00 PM BC United LadyTigers Soaring Capital Spirit-07 BC United U12 Binghamton
1036 U13B 5 10/13/2017 5:30 PM Maine-Endwell Spartans Gold Newark Valley Cardinals Black BC United U12 Binghamton
1037 U13B 3 10/15/2017 12:00 PM BC United Junior Tigers Taughannock Tridents Black BC United U12 Binghamton
1038 U13G 3 10/15/2017 2:00 PM BC United LadyTigers Schuyler Strikers Blue BC United U12 Binghamton
1039 U13G 2 10/21/2017 1:00 PM Maine-Endwell Spartans Oneonta Magic BC United U12 Binghamton
1040 U13G 3 10/21/2017 2:30 PM BC United LadyTigers Corning United Tornadoes BC United U12 Binghamton
1041 U13B 1 10/23/2017 5:30 PM Maine-Endwell Spartans Blue Newark Valley Cardinals Red BC United U12 Binghamton
1042 U13B 1 10/28/2017 10:30 AM Maine-Endwell Spartans Blue Corning United Fury BC United U12 Binghamton
1043 U13B 3 10/28/2017 2:30 PM BC United Junior Tigers Newark Valley Cardinals White BC United U12 Binghamton
1044 U10G 1 9/16/2017 10:00 AM Newark Valley Cardinals Soaring Capital Falcons-1 Bement Billings U10 Binghamton
1045 U10B 2 9/17/2017 12:00 PM Newark Valley Cardinals CCYSA CC Select Bement Billings U10 Binghamton
1046 U10B 2 9/24/2017 5:30 PM Newark Valley Cardinals Soaring Capital Cobras-3 Bement Billings U10 Binghamton
1047 U10G 1 10/1/2017 4:00 PM Newark Valley Cardinals Hiawatha Storm Bement Billings U10 Binghamton
1048 U10G 1 10/8/2017 2:00 PM Newark Valley Cardinals Soaring Capital Spirit-08 Bement Billings U10 Binghamton
1049 U10G 1 10/15/2017 10:00 AM Newark Valley Cardinals Valley YSA Lightning Bement Billings U10 Binghamton
1050 U10B 2 10/17/2017 5:30 PM Newark Valley Cardinals Maine-Endwell Spartans 1 Bement Billings U10 Binghamton
1051 U10B 2 10/26/2017 5:30 PM Newark Valley Cardinals BC United Junior Tigers Bement Billings U10 Binghamton
1052 U13G 2 9/13/2017 5:30 PM Newark Valley Cardinals White Maine-Endwell Spartans Bement Billings U12 Binghamton
1053 U13B 1 9/9/2017 4:00 PM Newark Valley Cardinals Red Soaring Capital Falcons Bement Billings U12 Binghamton
1054 U13B 5 9/10/2017 5:00 PM Newark Valley Cardinals Black Maine-Endwell Spartans Gold Bement Billings U12 Binghamton
1055 U13G 1 9/30/2017 12:00 PM Newark Valley Cardinals Red Hiawatha Hawks Bement Billings U12 Binghamton
1056 U13B 3 9/23/2017 5:30 PM Newark Valley Cardinals White BC United Junior Tigers Bement Billings U12 Binghamton
1057 U13G 1 9/24/2017 2:00 PM Newark Valley Cardinals Red Valley YSA Strikers Bement Billings U12 Binghamton
1058 U13B 5 9/24/2017 4:00 PM Newark Valley Cardinals Black Oneonta Strikers Bement Billings U12 Binghamton
1059 U13B 1 10/1/2017 10:00 AM Newark Valley Cardinals Red Corning United Fury Bement Billings U12 Binghamton
1060 U13B 3 10/7/2017 4:00 PM Newark Valley Cardinals White Taughannock Tridents Black Bement Billings U12 Binghamton
1061 U13G 1 10/7/2017 11:00 AM Newark Valley Cardinals Red Schuyler Strikers Bement Billings U12 Binghamton
1062 U13G 2 10/8/2017 12:00 PM Newark Valley Cardinals White Corning United Cyclones Bement Billings U12 Binghamton
1063 U13B 1 10/1/2017 4:00 PM Newark Valley Cardinals Red Valley YSA Lightning Bement Billings U12 Binghamton
1064 U13B 1 10/2/2017 5:30 PM Newark Valley Cardinals Red Maine-Endwell Spartans Blue Bement Billings U12 Binghamton
1065 U13B 3 10/14/2017 4:00 PM Newark Valley Cardinals White Corning United Inferno Bement Billings U12 Binghamton
1066 U13G 1 10/14/2017 2:00 PM Newark Valley Cardinals Red Soaring Capital United Bement Billings U12 Binghamton
1067 U13B 3 10/15/2017 3:30 PM Newark Valley Cardinals White Cooperstown Crush Bement Billings U12 Binghamton
1068 U13B 5 10/21/2017 10:00 AM Newark Valley Cardinals Black Corning United Tsunami Bement Billings U12 Binghamton
1069 U13G 2 10/21/2017 11:30 AM Newark Valley Cardinals White Valley YSA Thunder Bement Billings U12 Binghamton
1070 U13B 5 10/29/2017 2:00 PM Newark Valley Cardinals Black TC United TC Waza White Bement Billings U12 Binghamton
1071 U13G 2 10/29/2017 4:00 PM Newark Valley Cardinals White Oneonta Magic Bement Billings U12 Binghamton
1072 U13G 3 9/16/2017 4:00 PM Dryden Falcons Schuyler Strikers Blue Cassavant Small Ithaca
1073 U13B 4 9/16/2017 12:00 PM Dryden Sweaty Falcons Soaring Capital Cobras-07 Cassavant Small Ithaca
1074 U13B 4 9/30/2017 12:00 PM Dryden Sweaty Falcons Corning United Storm Cassavant Small Ithaca
1075 U13G 3 9/30/2017 2:00 PM Dryden Falcons Soaring Capital Spirit-07 Cassavant Small Ithaca
1076 U13B 4 10/21/2017 12:00 PM Dryden Sweaty Falcons Taughannock Tridents Green Cassavant Small Ithaca
1077 U13G 3 10/14/2017 2:00 PM Dryden Falcons BC United LadyTigers Cassavant Small Ithaca
1078 U13G 3 10/14/2017 4:00 PM Dryden Falcons Taughannock Rapids Black Cassavant Small Ithaca
1079 U13B 4 10/22/2017 12:00 PM Dryden Sweaty Falcons CCYSA CC Select Cassavant Small Ithaca
1080 U13B 3 9/10/2017 2:00 PM Cooperstown Crush Corning United Inferno Clark SC U12 Oneonta
1081 U13B 3 9/17/2017 2:00 PM Cooperstown Crush Taughannock Tridents Black Clark SC U12 Oneonta
1082 U13B 3 10/1/2017 2:00 PM Cooperstown Crush BC United Junior Tigers Clark SC U12 Oneonta
1083 U13B 3 10/8/2017 4:00 PM Cooperstown Crush Newark Valley Cardinals White Clark SC U12 Oneonta
1084 U10G 1 9/9/2017 12:00 PM Soaring Capital Spirit-08 Hiawatha Storm Eldridge 5 Elmira
1085 U10G 1 9/9/2017 2:00 PM Soaring Capital Falcons-1 Newark Valley Cardinals Eldridge 5 Elmira
1086 U10G 1 9/23/2017 12:30 PM Soaring Capital Falcons-1 Soaring Capital Spirit-08 Eldridge 5 Elmira
1087 U10G 1 9/24/2017 10:30 AM Soaring Capital Spirit-08 Newark Valley Cardinals Eldridge 5 Elmira
1088 U10G 1 9/30/2017 11:30 AM Soaring Capital Falcons-1 Hiawatha Storm Eldridge 5 Elmira
1089 U10G 1 10/7/2017 12:00 PM Soaring Capital Falcons-1 Valley YSA Lightning Eldridge 5 Elmira
1090 U10G 1 10/15/2017 2:00 PM Soaring Capital Spirit-08 Soaring Capital Falcons-1 Eldridge 5 Elmira
1091 U10G 1 10/28/2017 4:00 PM Soaring Capital Spirit-08 Valley YSA Lightning Eldridge 5 Elmira
1092 U08 1 10/1/2017 2:00 PM Soaring Capital U8 United All Under 8 teams Eldridge 1 No refs
1093 U13B 4 9/9/2017 10:00 AM Soaring Capital Cobras-07 Dryden Sweaty Falcons Eldridge 3 Elmira
1094 U13G 1 10/29/2017 3:00 PM Soaring Capital United Hiawatha Hawks Eldridge 3 Elmira
1095 U13G 1 9/16/2017 2:00 PM Soaring Capital United Newark Valley Cardinals Red Eldridge 3 Elmira
1096 U13G 3 9/16/2017 4:00 PM Soaring Capital Spirit-07 Taughannock Rapids Black Eldridge 3 Elmira
1097 U13B 1 9/17/2017 9:00 AM Soaring Capital Falcons Newark Valley Cardinals Red Eldridge 3 Elmira
1098 U13B 2 9/17/2017 12:00 PM Soaring Capital Eagles TC United TC Waza Black Eldridge 3 Elmira
1099 U13B 4 9/30/2017 4:00 PM Soaring Capital Cobras-07 Taughannock Tridents Green Eldridge 3 Elmira
1100 U13G 3 9/24/2017 10:00 AM Soaring Capital Spirit-07 Corning United Tornadoes Eldridge 3 Elmira
1101 U13B 1 9/24/2017 4:00 PM Soaring Capital Falcons Corning United Fury Eldridge 3 Elmira
1102 U13B 1 10/1/2017 2:00 PM Soaring Capital Falcons Maine-Endwell Spartans Blue Eldridge 3 Elmira
1103 U13B 1 10/7/2017 2:00 PM Soaring Capital Falcons Valley YSA Lightning Eldridge 3 Elmira
1104 U13B 2 10/8/2017 4:00 PM Soaring Capital Eagles Corning United Galaxy Eldridge 3 Elmira
1105 U13B 2 10/14/2017 10:00 AM Soaring Capital Eagles Schuyler Strikers Eldridge 3 Elmira
1106 U13B 2 10/15/2017 11:00 AM Soaring Capital Eagles Athens SA U13 Boys Eldridge 3 Elmira
1107 U13G 3 10/15/2017 2:00 PM Soaring Capital Spirit-07 TC United TC Waza Eldridge 3 Elmira
1108 U13G 1 10/21/2017 10:00 AM Soaring Capital United Schuyler Strikers Eldridge 3 Elmira
1109 U13B 4 10/21/2017 4:00 PM Soaring Capital Cobras-07 TC United TC Waza Blue Eldridge 3 Elmira
1110 U13B 4 10/22/2017 12:00 PM Soaring Capital Cobras-07 Corning United Storm Eldridge 3 Elmira
1111 U13G 1 10/22/2017 10:00 AM Soaring Capital United Valley YSA Strikers Eldridge 3 Elmira
1112 U13G 3 10/22/2017 4:00 PM Soaring Capital Spirit-07 BC United LadyTigers Eldridge 3 Elmira
1113 U10B 1 10/21/2017 2:00 PM Soaring Capital Cobras-1 TC United TC Waza Black Eldridge 5 Elmira
1114 U10B 1 9/10/2017 10:00 AM Soaring Capital Cobras-2 Schuyler Strikers Eldridge 5 Elmira
1115 U10B 2 9/9/2017 4:00 PM Soaring Capital Cobras-3 Newark Valley Cardinals Eldridge 5 Elmira
1116 U10G 2 9/16/2017 4:00 PM Soaring Capital Falcons-2 Corning United Intensity Eldridge 5 Elmira
1117 U10B 2 9/23/2017 10:00 AM Soaring Capital Cobras-3 Maine-Endwell Spartans 1 Eldridge 5 Elmira
1118 U10B 1 9/23/2017 5:30 PM Soaring Capital Cobras-2 TC United TC Waza White Eldridge 5 Elmira
1119 U10G 2 9/23/2017 3:30 PM Soaring Capital Falcons-2 Maine-Endwell Spartans Eldridge 5 Elmira
1120 U10B 1 9/24/2017 4:00 PM Soaring Capital Cobras-1 Soaring Capital Cobras-2 Eldridge 5 Elmira
1121 U10B 2 9/30/2017 10:00 AM Soaring Capital Cobras-3 CCYSA CC Select Eldridge 5 Elmira
1122 U10B 1 9/10/2017 12:00 PM Soaring Capital Cobras-1 Schuyler Strikers Eldridge 5 Elmira
1123 U10B 1 10/1/2017 2:00 PM Soaring Capital Cobras-2 Corning United Lightning Eldridge 5 Elmira
1124 U10G 2 10/15/2017 4:00 PM Soaring Capital Falcons-2 TC United TC Waza Eldridge 5 Elmira
1125 U10B 2 10/15/2017 10:00 AM Soaring Capital Cobras-3 Corning United Torrent Eldridge 5 Elmira
1126 U10B 1 10/15/2017 12:00 PM Soaring Capital Cobras-1 Corning United Lightning Eldridge 5 Elmira
1127 U10B 1 9/23/2017 2:00 PM Soaring Capital Cobras-2 TC United TC Waza Black Eldridge 5 Elmira
1128 U10G 2 10/21/2017 4:00 PM Soaring Capital Falcons-2 BC United Lady Tigers Eldridge 5 Elmira
1129 U08 1 10/14/2017 10:00 AM TC United U8 All Under 8 teams Grantchester Large No refs
1130 U10B 3 9/9/2017 10:00 AM TC United TC Waza Blue Maine-Endwell Spartans 2 Grantchester U10 Ithaca
1131 U10B 1 10/28/2017 4:00 PM TC United TC Waza Black TC United TC Waza White Grantchester U10 Ithaca
1132 U10G 2 9/10/2017 12:00 PM TC United TC Waza CCYSA Cincinnatus U10 Girls Grantchester U10 Ithaca
1133 U10B 2 9/16/2017 2:30 PM BC United Junior Tigers Soaring Capital Cobras-3 BC United Ross Riley Binghamton
1134 U10B 2 9/17/2017 3:00 PM BC United Junior Tigers Corning United Torrent BC United Ross Riley Binghamton
1135 U10B 1 10/22/2017 12:00 PM TC United TC Waza Black Soaring Capital Cobras-1 Grantchester U10 Ithaca
1136 U10B 3 9/23/2017 2:00 PM TC United TC Waza Blue CCYSA U10B Grantchester U10 Ithaca
1137 U10G 2 9/23/2017 4:00 PM TC United TC Waza Taughannock Flames Grantchester U10 Ithaca
1138 U10B 1 10/22/2017 1:30 PM TC United TC Waza Black Soaring Capital Cobras-2 Grantchester U10 Ithaca
1139 U10G 2 9/30/2017 12:00 PM TC United TC Waza Corning United Intensity Grantchester U10 Ithaca
1140 U10B 1 10/7/2017 5:30 PM TC United TC Waza Black Schuyler Strikers Grantchester U10 Ithaca
1141 U10G 2 10/8/2017 5:30 PM TC United TC Waza BC United Lady Tigers Grantchester U10 Ithaca
1142 U10B 3 10/14/2017 12:00 PM TC United TC Waza Blue Lansing FC 10U Grantchester U10 Ithaca
1143 U10B 2 10/19/2017 5:30 PM BC United Junior Tigers Newark Valley Cardinals BC United Ross Riley Binghamton
1144 U10B 2 10/21/2017 4:00 PM BC United Junior Tigers CCYSA CC Select BC United Ross Riley Binghamton
1145 U10B 3 9/16/2017 5:00 PM TC United TC Waza Blue Vestal Storm Grantchester U10 Ithaca
1146 U13B 2 9/9/2017 10:00 AM TC United TC Waza Black Schuyler Strikers Grantchester U12 Ithaca
1147 U13B 4 10/28/2017 12:00 PM TC United TC Waza Blue Taughannock Tridents Green Grantchester U12 Ithaca
1148 U13B 5 9/16/2017 2:00 PM TC United TC Waza White Corning United Tsunami Grantchester U12 Ithaca
1149 U13G 3 9/23/2017 1:00 PM TC United TC Waza BC United LadyTigers Grantchester U12 Ithaca
1150 U13B 4 9/23/2017 4:00 PM TC United TC Waza Blue Dryden Sweaty Falcons Grantchester U12 Ithaca
1151 U13B 2 9/24/2017 12:00 PM TC United TC Waza Black Athens SA U13 Boys Grantchester U12 Ithaca
1152 U13G 3 9/24/2017 2:00 PM TC United TC Waza Dryden Falcons Grantchester U12 Ithaca
1153 U13B 2 9/30/2017 4:00 PM TC United TC Waza Black Soaring Capital Eagles Grantchester U12 Ithaca
1154 U13G 3 9/30/2017 2:30 PM TC United TC Waza Schuyler Strikers Blue Grantchester U12 Ithaca
1155 U13B 5 9/10/2017 10:00 AM TC United TC Waza White Oneonta Strikers Grantchester U12 Ithaca
1156 U13G 3 10/1/2017 12:00 PM TC United TC Waza CCYSA CC Select Grantchester U12 Ithaca
1157 U13B 4 9/10/2017 2:00 PM TC United TC Waza Blue Soaring Capital Cobras-07 Grantchester U12 Ithaca
1158 U13B 4 10/15/2017 10:00 AM TC United TC Waza Blue CCYSA CC Select Grantchester U12 Ithaca
1159 U13B 5 10/15/2017 5:30 PM TC United TC Waza White Newark Valley Cardinals Black Grantchester U12 Ithaca
1160 U13B 2 10/15/2017 4:00 PM TC United TC Waza Black Corning United Galaxy Grantchester U12 Ithaca
1161 U13B 5 10/22/2017 2:00 PM TC United TC Waza White Maine-Endwell Spartans Gold Grantchester U12 Ithaca
1162 U10G 1 9/17/2017 4:00 PM Hiawatha Storm Soaring Capital Falcons-1 Hickories U10 Binghamton
1163 U10G 1 10/8/2017 3:00 PM Hiawatha Storm Valley YSA Lightning Hickories U10 Binghamton
1164 U10G 1 10/14/2017 4:00 PM Hiawatha Storm Newark Valley Cardinals Hickories U10 Binghamton
1165 U10G 1 10/21/2017 12:00 PM Hiawatha Storm Soaring Capital Spirit-08 Hickories U10 Binghamton
1166 U13G 1 9/23/2017 12:00 PM Hiawatha Hawks Schuyler Strikers Hickories U12 Binghamton
1167 U13G 1 10/7/2017 3:00 PM Hiawatha Hawks Soaring Capital United Hickories U12 Binghamton
1168 U13G 1 10/8/2017 3:30 PM Hiawatha Hawks Valley YSA Strikers Hickories U12 Binghamton
1169 U13G 1 10/15/2017 2:00 PM Hiawatha Hawks Newark Valley Cardinals Red Hickories U12 Binghamton
1170 U08 1 10/7/2017 10:00 AM Corning United Fire All Under 8 teams Hodgeman Park No refs
1171 U10B 2 9/9/2017 10:00 AM Corning United Torrent BC United Junior Tigers Kinsella U10 Elmira
1172 U10B 1 9/9/2017 4:00 PM Corning United Lightning TC United TC Waza White Kinsella U10 Elmira
1173 U10G 2 9/9/2017 2:00 PM Corning United Intensity Maine-Endwell Spartans Kinsella U10 Elmira
1174 U10B 1 9/17/2017 12:00 PM Corning United Lightning Soaring Capital Cobras-2 Kinsella U10 Elmira
1175 U10B 1 9/23/2017 10:00 AM Corning United Lightning TC United TC Waza Black Kinsella U10 Elmira
1176 U10G 2 9/23/2017 4:00 PM Corning United Intensity BC United Lady Tigers Kinsella U10 Elmira
1177 U10B 2 10/1/2017 12:00 PM Corning United Torrent Newark Valley Cardinals Kinsella U10 Elmira
1178 U10G 2 10/1/2017 5:30 PM Corning United Intensity CCYSA Cincinnatus U10 Girls Kinsella U10 Elmira
1179 U10B 2 10/8/2017 2:00 PM Corning United Torrent Soaring Capital Cobras-3 Kinsella U10 Elmira
1180 U10B 1 9/17/2017 10:00 AM Corning United Lightning Soaring Capital Cobras-1 Kinsella U10 Elmira
1181 U10B 2 10/14/2017 2:00 PM Corning United Torrent Maine-Endwell Spartans 1 Kinsella U10 Elmira
1182 U10G 2 10/28/2017 4:00 PM Corning United Intensity Soaring Capital Falcons-2 Kinsella U10 Elmira
1183 U13B 3 9/9/2017 5:30 PM Corning United Inferno Taughannock Tridents Black Kinsella U12 Elmira
1184 U13G 3 9/9/2017 12:00 PM Corning United Tornadoes Dryden Falcons Kinsella U12 Elmira
1185 U13B 1 9/10/2017 2:00 PM Corning United Fury Newark Valley Cardinals Red Kinsella U12 Elmira
1186 U13B 2 9/10/2017 12:00 PM Corning United Galaxy Soaring Capital Eagles Kinsella U12 Elmira
1187 U13B 1 9/16/2017 10:00 AM Corning United Fury Valley YSA Lightning Kinsella U12 Elmira
1188 U13B 2 9/16/2017 12:00 PM Corning United Galaxy Athens SA U13 Boys Kinsella U12 Elmira
1189 U13B 4 9/16/2017 2:00 PM Corning United Storm CCYSA CC Select Kinsella U12 Elmira
1190 U13G 3 9/17/2017 2:00 PM Corning United Tornadoes TC United TC Waza Kinsella U12 Elmira
1191 U13B 5 9/17/2017 4:00 PM Corning United Tsunami Newark Valley Cardinals Black Kinsella U12 Elmira
1192 U13B 1 9/23/2017 12:00 PM Corning United Fury Maine-Endwell Spartans Blue Kinsella U12 Elmira
1193 U13G 2 10/28/2017 10:30 AM Corning United Cyclones Newark Valley Cardinals White Kinsella U12 Elmira
1194 U13B 4 9/24/2017 2:00 PM Corning United Storm Soaring Capital Cobras-07 Kinsella U12 Elmira
1195 U13B 3 9/24/2017 4:00 PM Corning United Inferno Cooperstown Crush Kinsella U12 Elmira
1196 U13B 5 10/15/2017 12:00 PM Corning United Tsunami Oneonta Strikers Kinsella U12 Elmira
1197 U13G 2 9/30/2017 2:00 PM Corning United Cyclones Valley YSA Thunder Kinsella U12 Elmira
1198 U13B 4 10/1/2017 1:00 PM Corning United Storm TC United TC Waza Blue Kinsella U12 Elmira
1199 U13B 5 10/1/2017 2:30 PM Corning United Tsunami Maine-Endwell Spartans Gold Kinsella U12 Elmira
1200 U13B 2 10/1/2017 4:00 PM Corning United Galaxy TC United TC Waza Black Kinsella U12 Elmira
1201 U13G 3 10/7/2017 2:00 PM Corning United Tornadoes CCYSA CC Select Kinsella U12 Elmira
1202 U13B 4 10/8/2017 12:00 PM Corning United Storm Taughannock Tridents Green Kinsella U12 Elmira
1203 U13B 5 10/14/2017 10:00 AM Corning United Tsunami TC United TC Waza White Kinsella U12 Elmira
1204 U13G 2 10/14/2017 12:00 PM Corning United Cyclones Oneonta Magic Kinsella U12 Elmira
1205 U13B 1 10/15/2017 2:00 PM Corning United Fury Soaring Capital Falcons Kinsella U12 Elmira
1206 U13B 3 10/21/2017 4:00 PM Corning United Inferno Newark Valley Cardinals White Kinsella U12 Elmira
1207 U13B 3 10/22/2017 2:00 PM Corning United Inferno BC United Junior Tigers Kinsella U12 Elmira
1208 U13G 2 10/22/2017 4:00 PM Corning United Cyclones Maine-Endwell Spartans Kinsella U12 Elmira
1209 U13B 2 10/28/2017 2:00 PM Corning United Galaxy Schuyler Strikers Kinsella U12 Elmira
1210 U13G 3 10/29/2017 12:00 PM Corning United Tornadoes Schuyler Strikers Blue Kinsella U12 Elmira
1211 U10B 3 9/16/2017 4:00 PM Vestal Storm TC United TC Waza Blue Grantchester U10 Ithaca
1212 U10B 3 9/30/2017 4:30 PM Vestal Storm Maine-Endwell Spartans 2 Moore Park 1 Binghamton
1213 U10B 3 10/1/2017 2:00 PM Vestal Storm Taughannock Typhoons Moore Park 1 Binghamton
1214 U10B 3 10/15/2017 2:00 PM Vestal Storm CCYSA U10B Moore Park 1 Binghamton
1215 U10B 3 9/10/2017 10:00 AM Lansing FC 10U CCYSA U10B Myers Park Ithaca
1216 U10B 3 9/16/2017 12:00 PM Lansing FC 10U TC United TC Waza Blue Myers Park Ithaca
1217 U10B 3 9/23/2017 3:30 PM Lansing FC 10U Vestal Storm Myers Park Ithaca
1218 U10B 3 10/8/2017 4:00 PM Lansing FC 10U Taughannock Typhoons Myers Park Ithaca
1219 U13B 2 9/9/2017 10:00 AM Athens SA U13 Boys Soaring Capital Eagles SRU ES Elmira
1220 U13B 2 9/23/2017 12:00 PM Athens SA U13 Boys Schuyler Strikers SRU ES Elmira
1221 U13B 2 10/7/2017 2:00 PM Athens SA U13 Boys Corning United Galaxy SRU ES Elmira
1222 U13B 2 10/14/2017 3:00 PM Athens SA U13 Boys TC United TC Waza Black SRU ES Elmira
1223 U10B 3 9/9/2017 10:00 AM CCYSA U10B Taughannock Typhoons Starr Road Ithaca
1224 U10B 2 9/9/2017 9:00 AM CCYSA CC Select Maine-Endwell Spartans 1 Starr Road Ithaca
1225 U13B 4 9/9/2017 2:00 PM CCYSA CC Select TC United TC Waza Blue Starr Road Ithaca
1226 U13G 3 9/10/2017 2:00 PM CCYSA CC Select Dryden Falcons Starr Road Ithaca
1227 U10B 2 9/10/2017 4:00 PM CCYSA CC Select BC United Junior Tigers Starr Road Ithaca
1228 U13G 3 9/16/2017 10:00 AM CCYSA CC Select Corning United Tornadoes Starr Road Ithaca
1229 U13B 4 9/17/2017 12:00 PM CCYSA CC Select Corning United Storm Starr Road Ithaca
1230 U08 1 9/23/2017 10:00 AM CCYSA CC Select All Under 8 teams Starr Road No refs
1231 U10B 2 9/23/2017 10:00 AM CCYSA CC Select Corning United Torrent Starr Road Ithaca
1232 U13B 4 9/23/2017 12:00 PM CCYSA CC Select Soaring Capital Cobras-07 Starr Road Ithaca
1233 U10G 2 9/24/2017 2:00 PM CCYSA Cincinnatus U10 Girls Soaring Capital Falcons-2 Starr Road Ithaca
1234 U13G 3 9/30/2017 4:00 PM CCYSA CC Select Taughannock Rapids Black Starr Road Ithaca
1235 U10B 3 10/1/2017 10:00 AM CCYSA U10B Lansing FC 10U Starr Road Ithaca
1236 U10G 2 10/21/2017 12:00 PM CCYSA Cincinnatus U10 Girls Taughannock Flames Starr Road Ithaca
1237 U13B 4 10/4/2017 5:30 PM CCYSA CC Select Dryden Sweaty Falcons Starr Road Ithaca
1238 U13G 3 10/8/2017 4:00 PM CCYSA CC Select Soaring Capital Spirit-07 Starr Road Ithaca
1239 U10B 2 10/1/2017 4:00 PM CCYSA CC Select Soaring Capital Cobras-3 Starr Road Ithaca
1240 U10G 2 10/14/2017 12:00 PM CCYSA Cincinnatus U10 Girls BC United Lady Tigers Starr Road Ithaca
1241 U10G 2 10/13/2017 6:00 PM CCYSA Cincinnatus U10 Girls TC United TC Waza Starr Road Ithaca
1242 U10B 3 10/21/2017 4:00 PM CCYSA U10B Maine-Endwell Spartans 2 Starr Road Ithaca
1243 U10B 3 10/28/2017 3:30 PM CCYSA U10B Vestal Storm Starr Road Ithaca
1244 U10G 2 9/9/2017 4:00 PM Taughannock Flames TC United TC Waza Trumansburg HS U10 Ithaca
1245 U10B 3 10/14/2017 3:30 PM Taughannock Typhoons Vestal Storm Trumansburg HS U10 Ithaca
1246 U10G 2 10/7/2017 11:00 AM Taughannock Flames Corning United Intensity Trumansburg HS U10 Ithaca
1247 U10B 3 9/16/2017 4:00 PM Taughannock Typhoons Maine-Endwell Spartans 2 Trumansburg HS U10 Ithaca
1248 U10G 2 9/17/2017 12:00 PM Taughannock Flames Soaring Capital Falcons-2 Trumansburg HS U10 Ithaca
1249 U10B 3 9/30/2017 12:00 PM Taughannock Typhoons TC United TC Waza Blue Trumansburg HS U10 Ithaca
1250 U10G 2 10/28/2017 2:00 PM Taughannock Flames Maine-Endwell Spartans Trumansburg HS U10 Ithaca
1251 U10B 3 10/29/2017 4:00 PM Taughannock Typhoons Lansing FC 10U Trumansburg HS U10 Ithaca
1252 U13B 3 10/29/2017 10:00 AM Taughannock Tridents Black Newark Valley Cardinals White Trumansburg HS U12 Ithaca
1253 U13B 4 9/10/2017 12:00 PM Taughannock Tridents Green Corning United Storm Trumansburg HS U12 Ithaca
1254 U13G 3 9/9/2017 6:00 PM Taughannock Rapids Black TC United TC Waza Trumansburg HS U12 Ithaca
1255 U13B 3 9/16/2017 12:00 PM Taughannock Tridents Black BC United Junior Tigers Trumansburg HS U12 Ithaca
1256 U13G 3 9/23/2017 10:00 AM Taughannock Rapids Black Dryden Falcons Trumansburg HS U12 Ithaca
1257 U13B 4 9/24/2017 12:00 PM Taughannock Tridents Green TC United TC Waza Blue Trumansburg HS U12 Ithaca
1258 U13B 3 9/30/2017 12:00 PM Taughannock Tridents Black Corning United Inferno Trumansburg HS U12 Ithaca
1259 U13B 4 10/1/2017 12:00 PM Taughannock Tridents Green CCYSA CC Select Trumansburg HS U12 Ithaca
1260 U13G 3 10/8/2017 4:00 PM Taughannock Rapids Black Corning United Tornadoes Trumansburg HS U12 Ithaca
1261 U13B 4 10/14/2017 12:00 PM Taughannock Tridents Green Dryden Sweaty Falcons Trumansburg HS U12 Ithaca
1262 U13B 3 10/22/2017 2:00 PM Taughannock Tridents Black Cooperstown Crush Trumansburg HS U12 Ithaca
1263 U13G 3 10/28/2017 4:00 PM Taughannock Rapids Black BC United LadyTigers Trumansburg HS U12 Ithaca
1264 U10G 1 9/24/2017 2:00 PM Valley YSA Lightning Hiawatha Storm Valley U10 Elmira
1265 U10G 1 10/1/2017 12:00 PM Valley YSA Lightning Soaring Capital Spirit-08 Valley U10 Elmira
1266 U10G 1 10/21/2017 2:00 PM Valley YSA Lightning Newark Valley Cardinals Valley U10 Elmira
1267 U10G 1 10/22/2017 4:00 PM Valley YSA Lightning Soaring Capital Falcons-1 Valley U10 Elmira
1268 U13G 2 9/9/2017 10:00 AM Valley YSA Thunder Corning United Cyclones Valley U12 Elmira
1269 U13G 1 9/10/2017 3:30 PM Valley YSA Strikers Hiawatha Hawks Valley U12 Elmira
1270 U13G 2 9/10/2017 2:00 PM Valley YSA Thunder Newark Valley Cardinals White Valley U12 Elmira
1271 U13G 1 9/16/2017 11:00 AM Valley YSA Strikers Schuyler Strikers Valley U12 Elmira
1272 U13G 1 9/23/2017 10:00 AM Valley YSA Strikers Soaring Capital United Valley U12 Elmira
1273 U13G 2 9/23/2017 12:00 PM Valley YSA Thunder Maine-Endwell Spartans Valley U12 Elmira
1274 U13B 1 9/30/2017 2:00 PM Valley YSA Lightning Newark Valley Cardinals Red Valley U12 Elmira
1275 U13G 2 10/1/2017 4:00 PM Valley YSA Thunder Oneonta Magic Valley U12 Elmira
1276 U13B 1 10/14/2017 5:00 PM Valley YSA Lightning Corning United Fury Valley U12 Elmira
1277 U13B 1 10/21/2017 10:30 AM Valley YSA Lightning Maine-Endwell Spartans Blue Valley U12 Elmira
1278 U13B 1 10/28/2017 2:00 PM Valley YSA Lightning Soaring Capital Falcons Valley U12 Elmira
1279 U13G 1 9/30/2017 3:30 PM Valley YSA Strikers Newark Valley Cardinals Red Valley U12 Elmira
1280 U10B 1 10/29/2017 2:00 PM Schuyler Strikers Corning United Lightning Watkins Glen HS U10 Elmira
1281 U10B 1 10/1/2017 10:00 AM Schuyler Strikers Soaring Capital Cobras-1 Watkins Glen HS U10 Elmira
1282 U10B 1 10/15/2017 2:00 PM Schuyler Strikers Soaring Capital Cobras-2 Watkins Glen HS U10 Elmira
1283 U10B 1 10/21/2017 4:30 PM Schuyler Strikers TC United TC Waza White Watkins Glen HS U10 Elmira
1284 U13G 1 9/9/2017 10:00 AM Schuyler Strikers Newark Valley Cardinals Red Watkins Glen HS U12 Elmira
1285 U13G 3 9/10/2017 11:00 AM Schuyler Strikers Blue Soaring Capital Spirit-07 Watkins Glen HS U12 Elmira
1286 U13B 2 9/16/2017 2:00 PM Schuyler Strikers Soaring Capital Eagles Watkins Glen HS U12 Elmira
1287 U13G 3 9/23/2017 4:00 PM Schuyler Strikers Blue CCYSA CC Select Watkins Glen HS U12 Elmira
1288 U13B 2 9/30/2017 10:00 AM Schuyler Strikers Corning United Galaxy Watkins Glen HS U12 Elmira
1289 U13G 1 9/30/2017 12:00 PM Schuyler Strikers Soaring Capital United Watkins Glen HS U12 Elmira
1290 U13B 2 10/7/2017 2:00 PM Schuyler Strikers TC United TC Waza Black Watkins Glen HS U12 Elmira
1291 U13G 3 10/7/2017 4:00 PM Schuyler Strikers Blue Taughannock Rapids Black Watkins Glen HS U12 Elmira
1292 U13G 1 10/15/2017 10:00 AM Schuyler Strikers Valley YSA Strikers Watkins Glen HS U12 Elmira
1293 U13B 2 10/21/2017 12:00 PM Schuyler Strikers Athens SA U13 Boys Watkins Glen HS U12 Elmira
1294 U13G 3 10/22/2017 11:00 AM Schuyler Strikers Blue TC United TC Waza Watkins Glen HS U12 Elmira
1295 U13G 1 10/28/2017 12:00 PM Schuyler Strikers Hiawatha Hawks Watkins Glen HS U12 Elmira
1296 U13B 5 10/28/2017 12:00 PM Oneonta Strikers TC United TC Waza White Wright 1a Oneonta
1297 U13G 2 9/17/2017 2:00 PM Oneonta Magic Corning United Cyclones Wright 1a Oneonta
1298 U13G 2 9/24/2017 2:00 PM Oneonta Magic Maine-Endwell Spartans Wright 1a Oneonta
1299 U13B 5 10/8/2017 4:00 PM Oneonta Strikers Corning United Tsunami Wright 1a Oneonta
1300 U13B 5 10/15/2017 5:00 PM Oneonta Strikers Maine-Endwell Spartans Gold Wright 1a Oneonta
1301 U13G 2 10/15/2017 12:00 PM Oneonta Magic Valley YSA Thunder Wright 1a Oneonta
1302 U13B 5 10/22/2017 2:00 PM Oneonta Strikers Newark Valley Cardinals Black Wright 1a Oneonta
1303 U13G 2 10/22/2017 4:00 PM Oneonta Magic Newark Valley Cardinals White Wright 1a Oneonta