Master Schedule (06/13/2024 04:24 PM)

Gm# Age Div Date Time Home Team Visiting Team Field Assignor
1 U14B 3 04/21/2024 02:00 PM Athens SA U14 Taughannock Rapids Athens HS - Stadium Elmira
2 U14B 3 05/18/2024 12:00 PM Athens SA U14 Soaring Capital Explosion Red Athens HS - Stadium Elmira
3 U16B 2 06/15/2024 03:30 PM Athens SA U16 IYSA U16 White Athens HS - Stadium Elmira
4 U19B 2 06/06/2024 06:00 PM Athens SA U19 Hiawatha Thunder Athens HS - Stadium Elmira
5 U14B 3 05/19/2024 06:00 PM Athens SA U14 IYSA U14 White Athens HS - Stadium Elmira
6 U16B 2 05/19/2024 04:00 PM Athens SA U16 Chenango Fury Athens HS - Stadium Elmira
7 U14B 3 06/01/2024 02:00 PM Athens SA U14 Soaring Capital Warriors 2010B Athens HS - Stadium Elmira
8 U19B 2 06/02/2024 04:00 PM Athens SA U19 CCYSA CC Select Sharks Athens HS - Stadium Elmira
9 U19B 2 06/22/2024 11:00 AM Athens SA U19 IYSA U19 Green Athens HS - Stadium Elmira
10 U16B 2 06/15/2024 11:00 AM Athens SA U16 Soaring Capital Warriors 2008B Athens HS - Stadium Elmira
11 U19B 2 06/15/2024 01:00 PM Athens SA U19 Oneonta Highland Cats Athens HS - Stadium Elmira
12 U16B 2 06/22/2024 01:00 PM Athens SA U16 Cooperstown Hawkeyes Athens HS - Stadium Elmira
13 U12G 1 04/28/2024 02:00 PM CCYSA CC Select Leopards Maine-Endwell Comets Barry ES - Grass Ithaca
14 U12G 2 05/02/2024 06:00 PM CCYSA Marathon Stampede CCYSA CC Select Sharks Lovell - U12 Ithaca
15 U12B 4 04/28/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Tigers Soaring Capital Pythons 2013 White Barry ES - Grass Ithaca
16 U12G 1 05/04/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Leopards Soaring Capital Fusion 2012G Barry ES - Grass Ithaca
17 U12B 4 05/04/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Tigers GBFC U12 Barry ES - Grass Ithaca
18 U12G 2 05/04/2024 02:00 PM CCYSA CC Select Sharks Chenango Fury Barry ES - Grass Ithaca
19 U12G 2 05/04/2024 04:00 PM CCYSA Marathon Stampede Schuyler U12 Girls Lovell - U12 Ithaca
20 U12B 2 06/15/2024 02:00 PM CCYSA Marathon Stampede Soaring Capital Pythons 2013 Red Lovell - U12 Ithaca
21 U12B 2 06/22/2024 01:00 PM CCYSA CC Select Panthers Oneonta Yellowjackets Yellow Barry ES - Grass Ithaca
22 U12G 2 06/22/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Sharks IYSA U12 Pink Barry ES - Grass Ithaca
23 U12B 2 05/12/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Panthers Oneonta Yellowjackets Blue Barry ES - Grass Ithaca
24 U12G 1 05/18/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Leopards Corning Typhoons Barry ES - Grass Ithaca
25 U12G 2 05/18/2024 02:00 PM CCYSA Marathon Stampede IYSA U12 Pink Lovell - U12 Ithaca
26 U12B 4 05/19/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Tigers Chenango Fury Barry ES - Grass Ithaca
27 U12B 2 05/19/2024 02:00 PM CCYSA Marathon Stampede Oneonta Yellowjackets Yellow Lovell - U12 Ithaca
28 U12G 2 06/01/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Sharks Taughannock Flames Barry ES - Grass Ithaca
29 U12B 2 06/02/2024 10:00 AM CCYSA Marathon Stampede Cooperstown Hawkeyes Lovell - U12 Ithaca
30 U12G 2 05/16/2024 06:00 PM CCYSA Marathon Stampede Chenango Fury Lovell - U12 Ithaca
31 U12G 1 06/08/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Leopards Hiawatha Lightning Barry ES - Grass Ithaca
32 U12G 2 06/09/2024 01:30 PM CCYSA CC Select Sharks BC United Premier 14G Barry ES - Grass Ithaca
33 U12B 2 05/12/2024 02:30 PM CCYSA Marathon Stampede Oneonta Yellowjackets Blue Lovell - U12 Ithaca
34 U12B 4 06/16/2024 03:00 PM CCYSA CC Select Tigers IYSA U12 Blue Barry ES - Grass Ithaca
35 U12B 2 06/23/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Panthers Valley YSA U12B White Barry ES - Grass Ithaca
36 U12B 2 06/30/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Panthers CCYSA Marathon Stampede Barry ES - Grass Ithaca
37 U08 1 05/11/2024 11:00 AM BC United UE Jr Tigers U8 All Teams BC United - 2 No Refs
38 U14B 2 06/29/2024 10:00 AM BC United Premier 12B Chenango Fury BC United - 2 Binghamton
39 U14B 2 06/23/2024 02:00 PM BC United Premier 12B Oneonta Attack Wright 3 Oneonta
40 U14B 2 06/21/2024 06:00 PM BC United Premier 12B Empire Greene Forks BC United - 3 Binghamton
41 U14B 2 06/16/2024 03:00 PM BC United Premier 12B CCYSA CC Select Bears BC United - 3 Binghamton
42 U19G 1 05/22/2024 06:30 PM Maine-Endwell Spartans Soaring Capital Rebels Red BC United - 4 Binghamton
43 U19G 1 05/11/2024 11:45 AM Maine-Endwell Spartans Corning Cyclones BC United - 4 Binghamton
44 U19G 1 06/09/2024 05:00 PM Maine-Endwell Spartans UVFC U19G BC United - 4 Binghamton
45 U19G 1 06/22/2024 01:00 PM Maine-Endwell Spartans CCYSA Iron Maidens BC United - 2 Binghamton
46 U10B 4 05/05/2024 10:00 AM Maine-Endwell Spartans GBFC Superstars coed BC United - Ross Riley U10 Binghamton
47 U10B 4 05/04/2024 02:30 PM Maine-Endwell Spartans IYSA U10 White BC United - Ross Riley U10 Binghamton
48 U10G 2 05/11/2024 10:30 AM Maine-Endwell Spartans GBFC Ladybugs BC United - Ross Riley U10 Binghamton
49 U10G 2 05/12/2024 11:30 AM BC United Premier 14G Blue Soaring Capital Eclipse B BC United - Ross Riley U10 Binghamton
50 U10G 2 05/15/2024 05:30 PM BC United Premier 14G Blue GBFC Ladybugs BC United - Ross Riley U10 Binghamton
51 U10B 3 05/18/2024 02:00 PM BC United UE Jr Tigers U10 Boys Black Chenango Fury BC United - Ross Riley U10 Binghamton
52 U10B 4 05/19/2024 03:00 PM Maine-Endwell Spartans Schuyler U10B Boys BC United - Ross Riley U10 Binghamton
53 U10G 2 06/05/2024 05:30 PM Maine-Endwell Spartans BC United Premier 14G Blue BC United - Ross Riley U10 Binghamton
54 U10B 1 06/01/2024 01:30 PM BC United Premier 15B CCYSA Marathon Olympians BC United - Ross Riley U10 Binghamton
55 U10B 3 06/01/2024 03:00 PM BC United UE Jr Tigers U10 Boys Black Corning Thunder BC United - Ross Riley U10 Binghamton
56 U10B 2 06/01/2024 04:30 PM BC United UE Jr Tigers U10 Boys Orange CCYSA Marathon Stampede BC United - Ross Riley U10 Binghamton
57 U10B 4 06/08/2024 12:00 PM Maine-Endwell Spartans Chenango Thunder BC United - Ross Riley U10 Binghamton
58 U10B 2 06/08/2024 01:30 PM BC United UE Jr Tigers U10 Boys Orange Valley YSA U10B BC United - Ross Riley U10 Binghamton
59 U10B 1 06/09/2024 02:00 PM BC United Premier 15B Corning Lightning BC United - Ross Riley U10 Binghamton
60 U10G 2 05/18/2024 12:00 PM BC United Premier 14G Blue Corning Intensity BC United - Ross Riley U10 Binghamton
61 U10B 3 06/15/2024 11:00 AM BC United UE Jr Tigers U10 Boys Black CCYSA CC Select Sharks BC United - Ross Riley U10 Binghamton
62 U10G 2 11/30/-0001 12:00 AM Maine-Endwell Spartans Athens SA U10 BC United - Ross Riley U10 Binghamton
63 U10B 2 06/16/2024 10:00 AM BC United UE Jr Tigers U10 Boys Orange Hiawatha Thunder BC United - Ross Riley U10 Binghamton
64 U10B 1 06/16/2024 11:30 AM BC United Premier 15B CCYSA CC Select Wolves BC United - Ross Riley U10 Binghamton
65 U10G 2 06/16/2024 02:30 PM BC United Premier 14G Blue Valley YSA U10G BC United - Ross Riley U10 Binghamton
66 U10G 2 06/16/2024 04:00 PM Maine-Endwell Spartans Corning Intensity BC United - Ross Riley U10 Binghamton
67 U10B 3 06/22/2024 02:00 PM BC United UE Jr Tigers U10 Boys Black Soaring Capital Warriors 2014B BC United - Ross Riley U10 Binghamton
68 U10B 1 06/23/2024 05:00 PM BC United Premier 15B Oneonta Blue Bulldogs BC United - Ross Riley U10 Binghamton
69 U10B 2 06/23/2024 12:30 PM BC United UE Jr Tigers U10 Boys Orange Oneonta Golden Eagles BC United - Ross Riley U10 Binghamton
70 U12G 1 05/04/2024 03:00 PM BC United Premier 13G Hiawatha Lightning BC United - Ross Riley U12 Binghamton
71 U12B 2 05/04/2024 05:00 PM BC United UE Jr Tigers U12 Boys Black CCYSA Marathon Stampede BC United - Ross Riley U12 Binghamton
72 U12G 2 05/07/2024 06:00 PM BC United Premier 14G Valley YSA U12G BC United - Ross Riley U12 Binghamton
73 U12B 1 05/17/2024 05:00 PM BC United Premier 13B Vestal Hurricanes White BC United - Ross Riley U12 Binghamton
74 U12G 2 06/19/2024 06:00 PM BC United Premier 14G CCYSA Marathon Stampede BC United - Ross Riley U12 Binghamton
75 U12G 1 05/11/2024 03:30 PM BC United Premier 13G Corning Typhoons BC United - Ross Riley U12 Binghamton
76 U12G 1 04/27/2024 10:00 AM Maine-Endwell Comets Cooperstown Lady Hawkeyes Hickories Park - U12 Binghamton
77 U12B 4 06/22/2024 04:00 PM GBFC U12 Chenango Fury GBSC - Turf South Binghamton
78 U12G 1 05/17/2024 06:00 PM Maine-Endwell Comets BC United Premier 13G BC United - Ross Riley U12 Binghamton
79 U12B 4 05/18/2024 06:30 PM GBFC U12 Soaring Capital Pythons 2013 White GBSC - Turf South Binghamton
80 U12G 2 05/12/2024 10:00 AM BC United Premier 14G Schuyler U12 Girls BC United - Ross Riley U12 Binghamton
81 U12B 2 05/19/2024 06:30 PM BC United UE Jr Tigers U12 Boys Black Valley YSA U12B White BC United - Ross Riley U12 Binghamton
82 U12G 1 06/01/2024 12:00 PM Maine-Endwell Comets Vestal Galaxy BC United - Ross Riley U12 Binghamton
83 U12B 2 06/01/2024 02:00 PM BC United UE Jr Tigers U12 Boys Black Schuyler U12A Boys BC United - Ross Riley U12 Binghamton
84 U12G 1 06/02/2024 04:00 PM BC United Premier 13G CCYSA CC Select Leopards BC United - Ross Riley U12 Binghamton
85 U12B 4 06/02/2024 04:00 PM GBFC U12 Newark Valley Cardinals GBSC - Turf South Binghamton
86 U12G 1 05/19/2024 09:00 AM Maine-Endwell Comets Soaring Capital Fusion 2012G BC United - Ross Riley U12 Binghamton
87 U12B 1 06/29/2024 10:00 AM BC United Premier 13B IYSA U12 Green BC United - Ross Riley U12 Binghamton
88 U12G 1 05/10/2024 06:00 PM BC United Premier 13G Vestal Galaxy BC United - Ross Riley U12 Binghamton
89 U12B 2 06/09/2024 04:00 PM BC United UE Jr Tigers U12 Boys Black CCYSA CC Select Panthers BC United - Ross Riley U12 Binghamton
90 U12B 4 06/09/2024 06:00 PM GBFC U12 CCYSA CC Select Tigers GBSC - Turf South Binghamton
91 U12B 1 06/16/2024 05:30 PM BC United Premier 13B Valley YSA U12B BC United - Ross Riley U12 Binghamton
92 U12G 2 06/23/2024 01:30 PM BC United Premier 14G Soaring Capital Heat BC United - Ross Riley U12 Binghamton
93 U12B 1 06/22/2024 04:00 PM BC United Premier 13B GBFC Red Thunder BC United - Ross Riley U12 Binghamton
94 U10B 4 06/04/2024 07:00 PM Newark Valley Cardinals Soaring Capital Goats Bement Billings - U10 Binghamton
95 U10B 4 06/27/2024 06:30 PM Newark Valley Cardinals IYSA U10 White Bement Billings - U10 Binghamton
96 U10B 4 06/11/2024 06:30 PM Newark Valley Cardinals Maine-Endwell Spartans Bement Billings - U10 Binghamton
97 U10B 4 06/07/2024 06:00 PM Newark Valley Cardinals Schuyler U10B Boys Bement Billings - U10 Binghamton
98 U12B 4 06/06/2024 06:30 PM Newark Valley Cardinals CCYSA CC Select Tigers Bement Billings - U12 Binghamton
99 U12B 4 05/19/2024 02:00 PM Newark Valley Cardinals IYSA U12 Blue Bement Billings - U12 Binghamton
100 U12B 4 06/12/2024 06:30 PM Newark Valley Cardinals Soaring Capital Pythons 2013 White Bement Billings - U12 Binghamton
101 U12B 4 06/23/2024 12:00 PM Newark Valley Cardinals GBFC U12 Bement Billings - U12 Binghamton
102 U08 1 06/01/2024 11:00 AM Newark Valley Cardinals All Teams Bement-Billings U8 No Refs
103 U19B 2 06/12/2024 06:00 PM CCYSA CC Select Sharks Hiawatha Thunder Cortland HS Turf
104 U14B 2 06/09/2024 02:00 PM CCYSA CC Select Bears Cooperstown Hawkeyes Bennett St - Field Ithaca
105 U19B 2 05/05/2024 06:00 PM CCYSA CC Select Sharks Oneonta Highland Cats Bennett St - Field Ithaca
106 U14B 2 05/04/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Bears Oneonta Attack Bennett St - Field Ithaca
107 U19B 2 06/09/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Sharks Athens SA U19 Cortland HS Turf
108 U14B 2 05/19/2024 04:00 PM CCYSA CC Select Bears Empire Greene Forks Cortland HS Turf
109 U19B 2 05/19/2024 02:00 PM CCYSA CC Select Sharks IYSA U19 Green Bennett St - Field Ithaca
110 U14B 2 06/22/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Bears Chenango Fury Bennett St - Field Ithaca
111 U14B 2 05/04/2024 04:00 PM Cooperstown Hawkeyes BC United Premier 12B Clark Sports Center Large Oneonta
112 U14B 2 05/11/2024 04:00 PM Cooperstown Hawkeyes Empire Greene Forks Clark Sports Center Large Oneonta
113 U16B 2 05/11/2024 06:00 PM Cooperstown Hawkeyes Athens SA U16 Clark Sports Center Large Oneonta
114 U16B 2 05/19/2024 02:00 PM Cooperstown Hawkeyes Soaring Capital Warriors 2008B Clark Sports Center Large Oneonta
115 U16B 2 06/01/2024 02:00 PM Cooperstown Hawkeyes IYSA U16 White Clark Sports Center Large Oneonta
116 U14B 2 06/13/2024 06:30 PM Cooperstown Hawkeyes Oneonta Attack Clark Sports Center Large Oneonta
117 U14B 2 06/15/2024 04:00 PM Cooperstown Hawkeyes Chenango Fury Clark Sports Center Large Oneonta
118 U16B 2 06/15/2024 06:00 PM Cooperstown Hawkeyes UVFC U16B Clark Sports Center Large Oneonta
119 U10B 2 05/11/2024 02:00 PM Cooperstown Hawkeyes BC United UE Jr Tigers U10 Boys Orange Clark Sports Center U10 Oneonta
120 U10B 2 05/19/2024 12:00 PM Cooperstown Hawkeyes Valley YSA U10B Clark Sports Center U10 Oneonta
121 U10B 2 06/08/2024 12:00 PM Cooperstown Hawkeyes GBFC 2015 Boys Clark Sports Center U10 Oneonta
122 U10B 2 06/15/2024 02:00 PM Cooperstown Hawkeyes Schuyler U10A Boys Clark Sports Center U10 Oneonta
123 U12B 2 04/20/2024 02:00 PM Cooperstown Hawkeyes Oneonta Yellowjackets Blue Wright 1a Oneonta
124 U12G 1 05/12/2024 02:00 PM Cooperstown Lady Hawkeyes BC United Premier 13G Clark Sports Center U12 Oneonta
125 U12B 2 06/16/2024 12:00 PM Cooperstown Hawkeyes CCYSA CC Select Panthers Clark Sports Center U12 Oneonta
126 U12G 1 05/04/2024 02:00 PM Cooperstown Lady Hawkeyes Vestal Galaxy Clark Sports Center U12 Oneonta
127 U12B 2 05/11/2024 04:00 PM Cooperstown Hawkeyes Valley YSA U12B White Clark Sports Center U12 Oneonta
128 U12B 2 05/18/2024 02:00 PM Cooperstown Hawkeyes BC United UE Jr Tigers U12 Boys Black Clark Sports Center U12 Oneonta
129 U12G 1 06/01/2024 12:00 PM Cooperstown Lady Hawkeyes Oneonta Hericanes Clark Sports Center U12 Oneonta
130 U12G 1 06/15/2024 04:00 PM Cooperstown Lady Hawkeyes CCYSA CC Select Leopards Clark Sports Center U12 Oneonta
131 U19B 1 05/04/2024 06:00 PM Chenango Fury Empire Greene Forks Emerson A Oneonta
132 U19G 1 05/05/2024 04:00 PM Chenango Fury Corning Cyclones Emerson A Oneonta
133 U16B 2 05/05/2024 06:00 PM Chenango Fury IYSA U16 White Emerson A Oneonta
134 U16G 1 05/11/2024 06:00 PM Chenango Fury Soaring Capital Cyclones Emerson A Oneonta
135 U16B 2 05/12/2024 12:00 PM Chenango Fury Soaring Capital Warriors 2008B Emerson A Oneonta
136 U19G 1 06/30/2024 06:00 PM Chenango Fury Soaring Capital Rebels Red Emerson A Oneonta
137 U19B 1 05/17/2024 06:00 PM Chenango Fury UVFC U19B Emerson A Oneonta
138 U19G 1 06/16/2024 04:00 PM Chenango Fury GBFC Saints Emerson A Oneonta
139 U16G 1 06/01/2024 02:30 PM Chenango Fury Soaring Capital Falcons Emerson A Oneonta
140 U16G 1 06/08/2024 06:00 PM Chenango Fury GBFC 10/11 Girls Emerson A Oneonta
141 U19B 1 06/02/2024 04:00 PM Chenango Fury CCYSA Marathon Emerson A Oneonta
142 U16B 2 06/09/2024 04:00 PM Chenango Fury Cooperstown Hawkeyes Emerson A Oneonta
143 U16G 1 06/18/2024 06:00 PM Chenango Fury Oneonta Dynamite Emerson A Oneonta
144 U19B 1 06/15/2024 06:00 PM Chenango Fury Soaring Capital Excelsior Emerson A Oneonta
145 U16B 2 06/22/2024 04:00 PM Chenango Fury UVFC U16B Emerson A Oneonta
146 U19G 1 06/23/2024 06:00 PM Chenango Fury Maine-Endwell Spartans Emerson A Oneonta
147 U14B 2 05/12/2024 02:00 PM Chenango Fury CCYSA CC Select Bears Emerson B Oneonta
148 U14B 2 05/05/2024 10:00 AM Chenango Fury Cooperstown Hawkeyes Emerson B Oneonta
149 U14B 2 06/30/2024 02:00 PM Chenango Fury BC United Premier 12B Emerson B Oneonta
150 U14B 2 05/30/2024 06:30 PM Chenango Fury Oneonta Attack Emerson B Oneonta
151 U10B 3 05/04/2024 12:00 PM Chenango Fury Soaring Capital Warriors 2014B Emerson C Oneonta
152 U12B 4 05/04/2024 04:00 PM Chenango Fury Soaring Capital Pythons 2013 White Emerson C Oneonta
153 U10B 3 05/11/2024 12:00 PM Chenango Fury Athens SA U10 Emerson C Oneonta
154 U12G 2 05/11/2024 02:00 PM Chenango Fury Schuyler U12 Girls Emerson C Oneonta
155 U12G 2 05/18/2024 02:00 PM Chenango Fury Soaring Capital Heat Emerson C Oneonta
156 U10B 4 06/25/2024 06:30 PM Chenango Thunder Newark Valley Cardinals Emerson C Oneonta
157 U12G 2 06/06/2024 06:00 PM Chenango Fury BC United Premier 14G Emerson C Oneonta
158 U10B 4 06/02/2024 12:00 PM Chenango Thunder GBFC Superstars coed Emerson C Oneonta
159 U12G 2 05/12/2024 04:00 PM Chenango Fury IYSA U12 Pink Emerson C Oneonta
160 U12B 4 06/09/2024 02:00 PM Chenango Fury IYSA U12 Blue Emerson C Oneonta
161 U10B 3 06/17/2024 06:00 PM Chenango Fury Soaring Capital Fuego Emerson C Oneonta
162 U10B 4 06/15/2024 02:00 PM Chenango Thunder Soaring Capital Goats Emerson C Oneonta
163 U12B 4 06/16/2024 02:00 PM Chenango Fury GBFC U12 Emerson C Oneonta
164 U10B 3 06/22/2024 12:00 PM Chenango Fury IYSA U10 Blue Emerson C Oneonta
165 U10B 4 06/22/2024 02:00 PM Chenango Thunder IYSA U10 White Emerson C Oneonta
166 U12B 4 06/30/2024 04:00 PM Chenango Fury Newark Valley Cardinals Emerson C Oneonta
167 U14B 1 04/28/2024 04:00 PM Corning Tempest Vestal Blizzard Gang Mills FD - Field Elmira
168 U14B 1 05/04/2024 02:00 PM Corning Tempest GBFC 11/10 Boys Gang Mills FD - Field Elmira
169 U16B 1 05/21/2024 06:00 PM Corning Storm IYSA U16 Green Gang Mills FD - Field Elmira
170 U19G 1 06/15/2024 02:00 PM Corning Cyclones GBFC Saints Gang Mills FD - Field Elmira
171 U16B 1 05/05/2024 04:15 PM Corning Storm Soaring Capital Venom Black Gang Mills FD - Field Elmira
172 U14G 1 05/11/2024 06:00 PM Corning Tornadoes Oneonta Hericanes Gang Mills FD - Field Elmira
173 U14G 1 05/12/2024 04:00 PM Corning Tornadoes UVFC U14G Gang Mills FD - Field Elmira
174 U19G 1 04/21/2024 12:00 PM Corning Cyclones UVFC U19G Gang Mills FD - Field Elmira
175 U16B 1 06/02/2024 12:00 PM Corning Storm Empire Greene Forks Corning Community College Elmira
176 U14B 1 06/02/2024 04:00 PM Corning Tempest IYSA U14 Green Corning Community College Elmira
177 U19G 1 06/08/2024 04:00 PM Corning Cyclones Chenango Fury Gang Mills FD - Field Elmira
178 U14G 1 06/15/2024 10:00 AM Corning Tornadoes Taughannock Fire Gang Mills FD - Field Elmira
179 U16B 1 06/15/2024 04:00 PM Corning Storm Oneonta Highland Cats Gang Mills FD - Field Elmira
180 U14B 1 06/22/2024 04:00 PM Corning Tempest Soaring Capital Atletico Gang Mills FD - Field Elmira
181 U14G 1 06/22/2024 06:00 PM Corning Tornadoes IYSA U14 Gold Gang Mills FD - Field Elmira
182 U19G 1 06/21/2024 06:00 PM Corning Cyclones IYSA U19 Gold Gang Mills FD - Field Elmira
183 U12B 1 04/26/2024 05:30 PM GBFC Red Thunder Vestal Hurricanes White GBSC - Turf South Binghamton
184 U08 1 05/04/2024 10:00 AM GBFC Boys All Teams GBSC - Turf South No Refs
185 U10G 2 05/04/2024 03:00 PM GBFC Ladybugs Soaring Capital Eclipse B GBSC - Turf South Binghamton
186 U10B 1 05/05/2024 10:00 AM GBFC 2014 Boys Red Oneonta Blue Bulldogs GBSC - Turf South Binghamton
187 U10G 2 05/05/2024 01:30 PM GBFC Ladybugs Corning Intensity GBSC - Turf South Binghamton
188 U10B 4 05/21/2024 06:00 PM GBFC Superstars coed Newark Valley Cardinals GBSC - Turf South Binghamton
189 U10B 2 06/23/2024 10:00 AM GBFC 2015 Boys Oneonta Golden Eagles GBSC - Turf South Binghamton
190 U12B 1 05/05/2024 06:00 PM GBFC Red Thunder Soaring Capital Cobras GBSC - Turf South Binghamton
191 U10B 1 06/29/2024 12:00 PM GBFC 2014 Boys Red Soaring Capital Pythons White GBSC - Turf South Binghamton
192 U10B 4 05/11/2024 02:00 PM GBFC Superstars coed Soaring Capital Goats GBSC - Turf South Binghamton
193 U10B 2 05/11/2024 01:00 PM GBFC 2015 Boys Soaring Capital Pythons Black GBSC - Turf South Binghamton
194 U12B 1 05/19/2024 10:30 AM GBFC Red Thunder BC United Premier 13B GBSC - Turf South Binghamton
195 U10B 1 06/23/2024 02:00 PM GBFC 2014 Boys Red Corning Lightning GBSC - Turf South Binghamton
196 U10B 4 05/19/2024 01:00 PM GBFC Superstars coed S-VE Eagles GBSC - Turf South Binghamton
197 U10B 2 06/22/2024 02:30 PM GBFC 2015 Boys Valley YSA U10B GBSC - Turf South Binghamton
198 U12B 1 06/02/2024 10:00 AM GBFC Red Thunder IYSA U12 Green GBSC - Turf South Binghamton
199 U10G 2 06/09/2024 02:30 PM GBFC Ladybugs Valley YSA U10G GBSC - Turf South Binghamton
200 U10B 1 06/09/2024 10:00 AM GBFC 2014 Boys Red BC United Premier 15B GBSC - Turf South Binghamton
201 U10B 2 05/31/2024 06:00 PM GBFC 2015 Boys BC United UE Jr Tigers U10 Boys Orange GBSC - Turf South Binghamton
202 U10B 4 06/15/2024 04:00 PM GBFC Superstars coed Taughannock Splash GBSC - Turf South Binghamton
203 U10G 2 05/18/2024 11:00 AM GBFC Ladybugs Athens SA U10 GBSC - Turf South Binghamton
204 U14B 1 06/04/2024 06:00 PM GBFC 11/10 Boys Vestal Blizzard GBSC - Visions Turf Binghamton
205 U16G 1 05/19/2024 02:00 PM GBFC 10/11 Girls Chenango Fury GBSC - Visions Turf Binghamton
206 U16B 1 06/21/2024 06:00 PM GBFC 09 Boys Corning Storm GBSC - Visions Turf Binghamton
207 U14B 1 05/10/2024 06:00 PM GBFC 11/10 Boys IYSA U14 Green GBSC - Visions Turf Binghamton
208 U19G 1 06/08/2024 09:00 AM GBFC Saints IYSA U19 Gold GBSC - Visions Turf Binghamton
209 U16G 1 05/12/2024 05:30 PM GBFC 10/11 Girls Oneonta Dynamite GBSC - Visions Turf Binghamton
210 U19G 1 06/10/2024 06:00 PM GBFC Saints Maine-Endwell Spartans GBSC - Visions Turf Binghamton
211 U14B 1 06/01/2024 02:00 PM GBFC 11/10 Boys Soaring Capital Atletico GBSC - Visions Turf Binghamton
212 U16B 1 06/30/2024 11:00 AM GBFC 09 Boys Oneonta Highland Cats GBSC - Visions Turf Binghamton
213 U19G 1 06/02/2024 06:00 PM GBFC Saints CCYSA Iron Maidens GBSC - Visions Turf Binghamton
214 U16B 1 06/22/2024 10:00 AM GBFC 09 Boys IYSA U16 Green GBSC - Visions Turf Binghamton
215 U16G 1 04/20/2024 05:30 PM GBFC 10/11 Girls Soaring Capital Falcons GBSC - Visions Turf Binghamton
216 U16B 1 06/07/2024 06:00 PM GBFC 09 Boys Empire Greene Forks GBSC - Visions Turf Binghamton
217 U14B 1 06/23/2024 01:30 PM GBFC 11/10 Boys Corning Tempest GBSC - Visions Turf Binghamton
218 U16G 1 06/23/2024 03:30 PM GBFC 10/11 Girls Soaring Capital Cyclones GBSC - Visions Turf Binghamton
219 U19G 1 06/29/2024 04:00 PM GBFC Saints Soaring Capital Rebels Red GBSC - Visions Turf Binghamton
220 U14G 1 06/23/2024 10:00 AM IYSA U14 Gold Oneonta Hericanes Newnham Field Ithaca
221 U16B 2 06/23/2024 10:00 AM IYSA U16 White Cooperstown Hawkeyes Grantchester - Large Ithaca
222 U14B 1 05/11/2024 02:00 PM IYSA U14 Green Soaring Capital Atletico Grantchester - Large Ithaca
223 U19G 1 06/26/2024 06:30 PM IYSA U19 Gold Maine-Endwell Spartans Grantchester - Large Ithaca
224 U19B 2 06/06/2024 06:00 PM IYSA U19 Green CCYSA CC Select Sharks Grantchester - Large Ithaca
225 U16B 1 06/13/2024 06:30 PM IYSA U16 Green Empire Greene Forks Grantchester - Large Ithaca
226 U19G 1 06/18/2024 05:30 PM IYSA U19 Gold UVFC U19G Grantchester - Large Ithaca
227 U14B 3 05/31/2024 05:00 PM IYSA U14 White Taughannock Rapids Grantchester - Large Ithaca
228 U16B 1 05/11/2024 12:00 PM IYSA U16 Green Corning Storm Grantchester - Large Ithaca
229 U16B 2 05/11/2024 06:00 PM IYSA U16 White UVFC U16B Grantchester - Large Ithaca
230 U14B 3 06/24/2024 06:30 PM IYSA U14 White Soaring Capital Explosion Red Grantchester - Large Ithaca
231 U08 1 05/18/2024 11:00 AM IYSA U8 Green All Teams Grantchester - Large No Refs
232 U16B 2 05/18/2024 04:00 PM IYSA U16 White Soaring Capital Warriors 2008B Grantchester - Large Ithaca
233 U19B 2 06/23/2024 04:00 PM IYSA U19 Green Oneonta Highland Cats Grantchester - Large Ithaca
234 U14G 1 05/31/2024 06:30 PM IYSA U14 Gold Taughannock Fire Grantchester - Large Ithaca
235 U14B 1 06/22/2024 04:00 PM IYSA U14 Green GBFC 11/10 Boys Grantchester - Large Ithaca
236 U19G 1 05/19/2024 06:00 PM IYSA U19 Gold Chenango Fury Grantchester - Large Ithaca
237 U14G 1 06/09/2024 12:00 PM IYSA U14 Gold UVFC U14G Grantchester - Large Ithaca
238 U14G 1 06/08/2024 12:00 PM IYSA U14 Gold Corning Tornadoes Grantchester - Large Ithaca
239 U19B 2 06/29/2024 02:00 PM IYSA U19 Green Athens SA U19 Grantchester - Large Ithaca
240 U14B 1 06/09/2024 02:00 PM IYSA U14 Green Corning Tempest Grantchester - Large Ithaca
241 U16B 1 05/16/2024 06:00 PM IYSA U16 Green GBFC 09 Boys Grantchester - Large Ithaca
242 U19G 1 06/20/2024 06:00 PM IYSA U19 Gold Soaring Capital Rebels Red Grantchester - Large Ithaca
243 U14B 3 06/22/2024 06:00 PM IYSA U14 White Soaring Capital Warriors 2010B Newnham Field Ithaca
244 U16B 1 06/30/2024 02:00 PM IYSA U16 Green Soaring Capital Venom Black Grantchester - Large Ithaca
245 U16B 2 06/16/2024 04:00 PM IYSA U16 White Chenango Fury Grantchester - Large Ithaca
246 U19B 2 06/16/2024 06:00 PM IYSA U19 Green Hiawatha Thunder Grantchester - Large Ithaca
247 U14B 1 06/29/2024 04:00 PM IYSA U14 Green Vestal Blizzard Grantchester - Large Ithaca
248 U14B 3 05/10/2024 06:30 PM IYSA U14 White Athens SA U14 Grantchester - Large Ithaca
249 U10B 1 06/23/2024 10:00 AM IYSA U10 Green Vestal Cyclones Grantchester - U10 Ithaca
250 U10B 3 06/29/2024 11:00 AM IYSA U10 Blue BC United UE Jr Tigers U10 Boys Black Grantchester - U10 Ithaca
251 U10G 1 06/08/2024 02:00 PM IYSA U10 Pink Schuyler U10 Girls Grantchester - U10 Ithaca
252 U10B 4 05/11/2024 11:30 AM IYSA U10 White Taughannock Splash Grantchester - U10 Ithaca
253 U10B 1 05/11/2024 04:30 PM IYSA U10 Green BC United Premier 15B Grantchester - U10 Ithaca
254 U10B 3 06/15/2024 12:30 PM IYSA U10 Blue Corning Thunder Grantchester - U10 Ithaca
255 U10B 1 06/02/2024 04:00 PM IYSA U10 Green Corning Lightning Grantchester - U10 Ithaca
256 U10G 1 05/18/2024 02:30 PM IYSA U10 Pink Soaring Capital Eclipse A Grantchester - U10 Ithaca
257 U10B 4 05/16/2024 06:30 PM IYSA U10 White S-VE Eagles Grantchester - U10 Ithaca
258 U10G 1 06/22/2024 10:00 AM IYSA U10 Pink CCYSA CC Select Leopards Grantchester - U10 Ithaca
259 U10B 3 06/01/2024 12:00 PM IYSA U10 Blue Athens SA U10 Grantchester - U10 Ithaca
260 U10B 1 05/10/2024 05:00 PM IYSA U10 Green GBFC 2014 Boys Red Grantchester - U10 Ithaca
261 U10B 4 06/08/2024 12:30 PM IYSA U10 White GBFC Superstars coed Grantchester - U10 Ithaca
262 U10B 4 06/15/2024 10:30 AM IYSA U10 White Schuyler U10B Boys Grantchester - U10 Ithaca
263 U10B 3 06/16/2024 12:30 PM IYSA U10 Blue Vestal Rockets Grantchester - U10 Ithaca
264 U10G 1 06/02/2024 02:00 PM IYSA U10 Pink Oneonta All-Stars Grantchester - U10 Ithaca
265 U12G 2 05/20/2024 06:00 PM IYSA U12 Pink Schuyler U12 Girls Grantchester - U12 Ithaca
266 U12B 4 06/28/2024 06:00 PM IYSA U12 Blue GBFC U12 Grantchester - U12 Ithaca
267 U12B 1 05/11/2024 06:00 PM IYSA U12 Green Soaring Capital Cobras Grantchester - U12 Ithaca
268 U12G 2 05/17/2024 06:00 PM IYSA U12 Pink Soaring Capital Heat Grantchester - U12 Ithaca
269 U12B 4 05/18/2024 02:00 PM IYSA U12 Blue Newark Valley Cardinals Grantchester - U12 Ithaca
270 U12B 1 05/12/2024 06:00 PM IYSA U12 Green BC United Premier 13B Grantchester - U12 Ithaca
271 U12B 3 05/11/2024 04:00 PM IYSA U12 White Schuyler U12B Boys Grantchester - U12 Ithaca
272 U12B 1 05/18/2024 06:00 PM IYSA U12 Green Valley YSA U12B Grantchester - U12 Ithaca
273 U12B 3 05/19/2024 10:30 AM IYSA U12 White Corning Inferno Grantchester - U12 Ithaca
274 U12B 4 06/02/2024 01:30 PM IYSA U12 Blue CCYSA CC Select Tigers Grantchester - U12 Ithaca
275 U12B 3 05/10/2024 06:30 PM IYSA U12 White Soaring Capital Pythons Red Grantchester - U12 Ithaca
276 U12G 2 06/15/2024 02:00 PM IYSA U12 Pink BC United Premier 14G Grantchester - U12 Ithaca
277 U12B 1 06/30/2024 04:00 PM IYSA U12 Green Vestal Hurricanes White Grantchester - U12 Ithaca
278 U12G 2 05/31/2024 05:00 PM IYSA U12 Pink Taughannock Flames Grantchester - U12 Ithaca
279 U12B 4 06/23/2024 04:00 PM IYSA U12 Blue Chenango Fury Grantchester - U12 Ithaca
280 U12B 3 06/23/2024 06:00 PM IYSA U12 White Soaring Capital Warriors 2012B Grantchester - U12 Ithaca
281 U08 1 06/15/2024 11:00 AM Schuyler U8 All Teams Hector FD - ALL No Refs
282 U10B 2 05/04/2024 03:00 PM Schuyler U10A Boys BC United UE Jr Tigers U10 Boys Orange Hector FD - U10 Elmira
283 U10B 4 04/21/2024 06:00 PM Schuyler U10B Boys Taughannock Splash Hector FD - U10 Elmira
284 U10G 1 04/27/2024 02:00 PM Schuyler U10 Girls CCYSA CC Select Leopards Hector FD - U10 Elmira
285 U10B 4 05/05/2024 10:00 AM Schuyler U10B Boys S-VE Eagles Hector FD - U10 Elmira
286 U10B 2 05/05/2024 12:00 PM Schuyler U10A Boys Valley YSA U10B Hector FD - U10 Elmira
287 U10G 1 05/05/2024 02:00 PM Schuyler U10 Girls Taughannock Sparks Hector FD - U10 Elmira
288 U10B 4 06/23/2024 10:00 AM Schuyler U10B Boys Chenango Thunder Hector FD - U10 Elmira
289 U10G 1 05/19/2024 02:00 PM Schuyler U10 Girls Soaring Capital Eclipse A Hector FD - U10 Elmira
290 U10G 1 05/11/2024 10:45 AM Schuyler U10 Girls Oneonta All-Stars Hector FD - U10 Elmira
291 U10B 2 06/16/2024 10:00 AM Schuyler U10A Boys CCYSA Marathon Stampede Hector FD - U10 Elmira
292 U10B 2 06/29/2024 10:00 AM Schuyler U10A Boys GBFC 2015 Boys Hector FD - U10 Elmira
293 U10B 4 06/22/2024 11:00 AM Schuyler U10B Boys GBFC Superstars coed Hector FD - U10 Elmira
294 U12B 2 05/03/2024 05:30 PM Schuyler U12A Boys Soaring Capital Pythons 2013 Red Hector FD - U12 Elmira
295 U12B 3 06/21/2024 06:00 PM Schuyler U12B Boys Soaring Capital Pythons Red Hector FD - U12 Elmira
296 U12G 2 05/05/2024 04:00 PM Schuyler U12 Girls Taughannock Flames Hector FD - U12 Elmira
297 U12B 2 05/23/2024 06:00 PM Schuyler U12A Boys CCYSA Marathon Stampede Hector FD - U12 Elmira
298 U12B 3 05/31/2024 06:30 PM Schuyler U12B Boys Athens SA U12 Hector FD - U12 Elmira
299 U12G 2 06/01/2024 02:00 PM Schuyler U12 Girls Soaring Capital Heat Hector FD - U12 Elmira
300 U12B 2 06/02/2024 04:00 PM Schuyler U12A Boys CCYSA CC Select Panthers Hector FD - U12 Elmira
301 U12B 3 06/02/2024 06:00 PM Schuyler U12B Boys Soaring Capital Warriors 2012B Hector FD - U12 Elmira
302 U12G 2 06/09/2024 05:00 PM Schuyler U12 Girls CCYSA CC Select Sharks Hector FD - U12 Elmira
303 U12G 2 06/15/2024 02:00 PM Schuyler U12 Girls Valley YSA U12G Hector FD - U12 Elmira
304 U12B 2 06/22/2024 11:00 AM Schuyler U12A Boys Cooperstown Hawkeyes Hector FD - U12 Elmira
305 U12B 3 06/23/2024 12:00 PM Schuyler U12B Boys Taughannock Waves Hector FD - U12 Elmira
306 U12G 1 05/05/2024 02:00 PM Soaring Capital Fusion 2012G Hiawatha Lightning Henry Minier Athletic Fields - #4 Elmira
307 U12G 2 06/14/2024 06:00 PM Soaring Capital Heat Taughannock Flames Henry Minier Athletic Fields - #4 Elmira
308 U12G 1 06/22/2024 10:00 AM Soaring Capital Fusion 2012G Vestal Galaxy Henry Minier Athletic Fields - #4 Elmira
309 U12G 2 05/12/2024 10:00 AM Soaring Capital Heat CCYSA Marathon Stampede Henry Minier Athletic Fields - #4 Elmira
310 U12G 1 05/05/2024 10:00 AM Soaring Capital Fusion 2012G Cooperstown Lady Hawkeyes Henry Minier Athletic Fields - #4 Elmira
311 U12G 2 06/12/2024 06:00 PM Soaring Capital Heat Valley YSA U12G Henry Minier Athletic Fields - #4 Elmira
312 U12G 1 06/16/2024 11:00 AM Soaring Capital Fusion 2012G BC United Premier 13G Henry Minier Athletic Fields - #4 Elmira
313 U12G 2 06/23/2024 06:00 PM Soaring Capital Heat CCYSA CC Select Sharks Henry Minier Athletic Fields - #4 Elmira
314 U19B 2 05/31/2024 06:00 PM Hiawatha Thunder CCYSA CC Select Sharks Owego HS Turf Binghamton
315 U19B 2 06/18/2024 06:00 PM Hiawatha Thunder Athens SA U19 Owego HS Turf Binghamton
316 U19B 2 06/09/2024 06:00 PM Hiawatha Thunder Oneonta Highland Cats Owego HS Turf Binghamton
317 U19B 2 06/15/2024 12:00 PM Hiawatha Thunder IYSA U19 Green Owego HS Turf Binghamton
318 U10B 2 04/21/2024 12:00 PM Hiawatha Thunder GBFC 2015 Boys Hickories Park - U10 Binghamton
319 U10B 2 05/05/2024 01:30 PM Hiawatha Thunder Cooperstown Hawkeyes Hickories Park - U10 Binghamton
320 U10B 2 05/19/2024 12:00 PM Hiawatha Thunder Schuyler U10A Boys Hickories Park - U10 Binghamton
321 U10B 2 06/09/2024 12:00 PM Hiawatha Thunder CCYSA Marathon Stampede Hickories Park - U10 Binghamton
322 U12G 1 05/12/2024 12:00 PM Hiawatha Lightning Maine-Endwell Comets Hickories Park - U12 Binghamton
323 U12G 1 05/18/2024 02:00 PM Hiawatha Lightning Oneonta Hericanes Hickories Park - U12 Binghamton
324 U12G 1 06/01/2024 02:00 PM Hiawatha Lightning Corning Typhoons Hickories Park - U12 Binghamton
325 U12G 1 04/27/2024 01:00 PM Hiawatha Lightning Cooperstown Lady Hawkeyes Hickories Park - U12 Binghamton
326 U10G 2 06/22/2024 04:00 PM Corning Intensity Maine-Endwell Spartans Hodgeman Park - U10 Elmira
327 U10B 3 04/27/2024 04:00 PM Corning Thunder Chenango Fury Hodgeman Park - U10 Elmira
328 U10G 2 06/09/2024 11:00 AM Corning Intensity BC United Premier 14G Blue Hodgeman Park - U10 Elmira
329 U10B 1 05/11/2024 03:00 PM Corning Lightning CCYSA Marathon Olympians Hodgeman Park - U10 Elmira
330 U10G 2 06/07/2024 06:00 PM Corning Intensity Athens SA U10 Hodgeman Park - U10 Elmira
331 U10G 2 06/15/2024 12:00 PM Corning Intensity Soaring Capital Eclipse B Hodgeman Park - U10 Elmira
332 U10B 3 06/08/2024 02:00 PM Corning Thunder CCYSA CC Select Sharks Hodgeman Park - U10 Elmira
333 U10B 1 06/15/2024 02:00 PM Corning Lightning CCYSA CC Select Wolves Hodgeman Park - U10 Elmira
334 U10B 3 06/16/2024 02:00 PM Corning Thunder Soaring Capital Warriors 2014B Hodgeman Park - U10 Elmira
335 U10B 1 06/16/2024 04:00 PM Corning Lightning Oneonta Blue Bulldogs Hodgeman Park - U10 Elmira
336 U10B 1 05/19/2024 11:00 AM Corning Lightning Soaring Capital Pythons White Hodgeman Park - U10 Elmira
337 U10B 3 06/22/2024 02:00 PM Corning Thunder Soaring Capital Fuego Hodgeman Park - U10 Elmira
338 U19G 1 04/21/2024 06:00 PM CCYSA Iron Maidens Chenango Fury Homer HS - Turf Ithaca
339 U19G 1 05/12/2024 06:00 PM CCYSA Iron Maidens IYSA U19 Gold Homer HS - Turf Ithaca
340 U19G 1 05/19/2024 06:00 PM CCYSA Iron Maidens Maine-Endwell Spartans Homer HS - Turf Ithaca
341 U19G 1 06/09/2024 06:30 PM CCYSA Iron Maidens Corning Cyclones Homer HS - Turf Ithaca
342 U12B 3 04/28/2024 06:00 PM Corning Inferno Athens SA U12 Kinsella Park - U12 Elmira
343 U12B 3 05/04/2024 04:00 PM Corning Typhoon IYSA U12 White Kinsella Park - U12 Elmira
344 U12G 1 05/09/2024 06:00 PM Corning Typhoons Soaring Capital Fusion 2012G Kinsella Park - U12 Elmira
345 U12B 3 05/12/2024 12:00 PM Corning Inferno Soaring Capital Pythons Red Kinsella Park - U12 Elmira
346 U12B 3 05/12/2024 02:00 PM Corning Typhoon Taughannock Waves Kinsella Park - U12 Elmira
347 U12B 3 06/14/2024 06:00 PM Corning Inferno Corning Typhoon Kinsella Park - U12 Elmira
348 U12G 1 05/05/2024 02:00 PM Corning Typhoons Cooperstown Lady Hawkeyes Kinsella Park - U12 Elmira
349 U12B 3 06/08/2024 02:00 PM Corning Typhoon Schuyler U12B Boys Kinsella Park - U12 Elmira
350 U12G 1 06/15/2024 04:00 PM Corning Typhoons Oneonta Hericanes Kinsella Park - U12 Elmira
351 U12B 3 06/01/2024 03:00 PM Corning Inferno Schuyler U12B Boys Kinsella Park - U12 Elmira
352 U12G 1 06/09/2024 04:00 PM Corning Typhoons Maine-Endwell Comets Kinsella Park - U12 Elmira
353 U12B 3 04/28/2024 04:00 PM Corning Typhoon Athens SA U12 Kinsella Park - U12 Elmira
354 U10B 1 05/18/2024 11:00 AM CCYSA Marathon Olympians GBFC 2014 Boys Red Lovell - U10 Ithaca
355 U10B 2 05/18/2024 04:00 PM CCYSA Marathon Stampede GBFC 2015 Boys Lovell - U10 Ithaca
356 U10B 1 05/05/2024 02:00 PM CCYSA Marathon Olympians Oneonta Blue Bulldogs Lovell - U10 Ithaca
357 U10B 2 05/19/2024 12:00 PM CCYSA Marathon Stampede Oneonta Golden Eagles Lovell - U10 Ithaca
358 U10B 1 06/15/2024 04:00 PM CCYSA Marathon Olympians Soaring Capital Pythons White Lovell - U10 Ithaca
359 U10B 2 06/15/2024 06:00 PM CCYSA Marathon Stampede Soaring Capital Pythons Black Lovell - U10 Ithaca
360 U10B 1 06/22/2024 10:00 AM CCYSA Marathon Olympians IYSA U10 Green Lovell - U10 Ithaca
361 U10B 2 06/23/2024 04:00 PM CCYSA Marathon Stampede Cooperstown Hawkeyes Lovell - U10 Ithaca
362 U08 1 04/27/2024 11:00 AM CCYSA Marathon Stampede All Teams Lovell - U12 No Refs
363 U19B 1 05/11/2024 06:00 PM CCYSA Marathon Chenango Fury Lovell - U19 Ithaca
364 U19B 1 04/28/2024 06:15 PM CCYSA Marathon UVFC U19B Lovell - U19 Ithaca
365 U19B 1 06/09/2024 04:00 PM CCYSA Marathon Empire Greene Forks Lovell - U19 Ithaca
366 U19B 1 06/16/2024 04:00 PM CCYSA Marathon Soaring Capital Excelsior Lovell - U19 Ithaca
367 U10B 3 04/21/2024 04:00 PM Athens SA U10 Soaring Capital Warriors 2014B Lynch-Bustin ES - Field Elmira
368 U10B 3 05/05/2024 04:00 PM Athens SA U10 Soaring Capital Fuego Lynch-Bustin ES - Field Elmira
369 U10G 2 05/05/2024 02:00 PM Athens SA U10 Maine-Endwell Spartans Lynch-Bustin ES - Field Elmira
370 U12B 3 05/05/2024 12:00 PM Athens SA U12 Corning Typhoon Lynch-Bustin ES - Field Elmira
371 U10G 2 05/15/2024 05:30 PM Athens SA U10 Valley YSA U10G Valley YSA - U10 Elmira
372 U10B 3 05/18/2024 02:00 PM Athens SA U10 Corning Thunder Lynch-Bustin ES - Field Elmira
373 U12B 3 05/19/2024 02:00 PM Athens SA U12 Soaring Capital Warriors 2012B Lynch-Bustin ES - Field Elmira
374 U10G 2 05/19/2024 04:00 PM Athens SA U10 BC United Premier 14G Blue Lynch-Bustin ES - Field Elmira
375 U12B 3 06/15/2024 01:00 PM Athens SA U12 IYSA U12 White Lynch-Bustin ES - Field Elmira
376 U10B 3 06/09/2024 02:00 PM Athens SA U10 BC United UE Jr Tigers U10 Boys Black Lynch-Bustin ES - Field Elmira
377 U10G 2 06/08/2024 04:00 PM Athens SA U10 GBFC Ladybugs Lynch-Bustin ES - Field Elmira
378 U12B 3 06/16/2024 12:00 PM Athens SA U12 Soaring Capital Pythons Red Lynch-Bustin ES - Field Elmira
379 U10B 4 04/28/2024 10:00 AM S-VE Eagles Chenango Thunder Marx - U10 Ithaca
380 U10B 4 06/13/2024 06:30 PM S-VE Eagles Newark Valley Cardinals Marx - U10 Ithaca
381 U10B 4 06/15/2024 10:00 AM S-VE Eagles Maine-Endwell Spartans Marx - U10 Ithaca
382 U10B 4 06/22/2024 10:00 AM S-VE Eagles Soaring Capital Goats Marx - U10 Ithaca
387 U19G 1 06/22/2024 04:00 PM Soaring Capital Rebels Red Corning Cyclones Notre Dame HS - Grass 2 Elmira
388 U14B 3 06/22/2024 06:00 PM Soaring Capital Explosion Red Taughannock Rapids Notre Dame HS - Grass 2 Elmira
389 U10B 3 06/23/2024 10:00 AM Soaring Capital Fuego IYSA U10 Blue Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
390 U10B 4 05/19/2024 01:00 PM Soaring Capital Goats IYSA U10 White Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
391 U10B 2 05/05/2024 04:30 PM Soaring Capital Pythons Black Cooperstown Hawkeyes Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
392 U10B 1 05/04/2024 04:00 PM Soaring Capital Pythons White IYSA U10 Green Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
393 U10G 1 06/14/2024 06:00 PM Soaring Capital Eclipse A IYSA U10 Pink Henry Minier Athletic Fields - #1 Elmira
394 U10B 3 04/28/2024 02:30 PM Soaring Capital Fuego BC United UE Jr Tigers U10 Boys Black Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
395 U10B 4 04/27/2024 03:00 PM Soaring Capital Goats Taughannock Splash Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
396 U10B 2 04/27/2024 04:30 PM Soaring Capital Pythons Black BC United UE Jr Tigers U10 Boys Orange Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
397 U10B 1 04/27/2024 06:00 PM Soaring Capital Pythons White BC United Premier 15B Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
398 U10G 2 04/28/2024 01:00 PM Soaring Capital Eclipse B Valley YSA U10G Henry Minier Athletic Fields - #1 Elmira
399 U12B 3 05/05/2024 02:30 PM Soaring Capital Pythons Red Soaring Capital Warriors 2012B Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
400 U10G 1 05/11/2024 11:30 AM Soaring Capital Eclipse A CCYSA CC Select Leopards Henry Minier Athletic Fields - #1 Elmira
401 U10G 2 05/11/2024 01:00 PM Soaring Capital Eclipse B Athens SA U10 Henry Minier Athletic Fields - #1 Elmira
402 U10B 3 05/11/2024 02:30 PM Soaring Capital Fuego Vestal Rockets Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
403 U12B 2 05/11/2024 04:00 PM Soaring Capital Pythons 2013 Red BC United UE Jr Tigers U12 Boys Black Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
404 U12B 4 05/16/2024 06:00 PM Soaring Capital Pythons 2013 White IYSA U12 Blue Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
405 U12B 1 06/13/2024 06:00 PM Soaring Capital Cobras IYSA U12 Green Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
406 U10B 3 05/11/2024 09:00 AM Soaring Capital Fuego CCYSA CC Select Sharks Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
407 U10B 4 05/18/2024 12:30 PM Soaring Capital Goats Maine-Endwell Spartans Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
408 U10B 2 05/18/2024 02:00 PM Soaring Capital Pythons Black Hiawatha Thunder Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
409 U10B 1 05/18/2024 03:30 PM Soaring Capital Pythons White CCYSA CC Select Wolves Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
410 U10G 2 05/18/2024 05:00 PM Soaring Capital Eclipse B Maine-Endwell Spartans Henry Minier Athletic Fields - #1 Elmira
411 U12B 2 05/18/2024 06:30 PM Soaring Capital Pythons 2013 Red CCYSA CC Select Panthers Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
412 U12B 3 05/17/2024 05:00 PM Soaring Capital Pythons Red Corning Typhoon Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
413 U10G 2 06/15/2024 10:00 AM Soaring Capital Eclipse B GBFC Ladybugs Henry Minier Athletic Fields - #1 Elmira
414 U12B 2 06/01/2024 04:00 PM Soaring Capital Pythons 2013 Red Valley YSA U12B White Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
415 U10G 1 06/02/2024 10:30 AM Soaring Capital Eclipse A Schuyler U10 Girls Henry Minier Athletic Fields - #1 Elmira
416 U12B 4 06/29/2024 04:00 PM Soaring Capital Pythons 2013 White Chenango Fury Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
417 U12B 1 06/24/2024 06:00 PM Soaring Capital Cobras BC United Premier 13B Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
418 U12B 3 05/19/2024 02:00 PM Soaring Capital Pythons Red Taughannock Waves Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
419 U12B 4 06/22/2024 04:00 PM Soaring Capital Pythons 2013 White Newark Valley Cardinals Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
420 U12B 1 06/30/2024 04:30 PM Soaring Capital Cobras Valley YSA U12B Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
421 U12B 2 06/22/2024 02:00 PM Soaring Capital Pythons 2013 Red Cooperstown Hawkeyes Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
422 U10B 4 06/16/2024 11:30 AM Soaring Capital Goats Schuyler U10B Boys Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
423 U10B 1 06/16/2024 01:00 PM Soaring Capital Pythons White Vestal Cyclones Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
424 U10G 1 11/30/-0001 12:00 AM Soaring Capital Eclipse A Taughannock Sparks Henry Minier Athletic Fields - #1 Elmira
425 U12B 1 06/22/2024 11:30 AM Soaring Capital Cobras GBFC Red Thunder Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
426 U10B 2 06/22/2024 12:00 PM Soaring Capital Pythons Black Schuyler U10A Boys Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
427 U12B 4 06/23/2024 10:00 AM Soaring Capital Pythons 2013 White CCYSA CC Select Tigers Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
428 U12B 3 06/17/2024 06:30 PM Soaring Capital Pythons Red Corning Inferno Notre Dame HS - Grass Fields Elmira
429 U19B 1 05/18/2024 11:30 AM Soaring Capital Excelsior Chenango Fury Notre Dame HS - Stadium Elmira
430 U16G 1 06/29/2024 03:30 PM Soaring Capital Falcons GBFC 10/11 Girls Notre Dame HS - Stadium Elmira
431 U19G 1 04/20/2024 05:00 PM Soaring Capital Rebels Red UVFC U19G Notre Dame HS - Stadium Elmira
432 U16G 1 06/30/2024 12:30 PM Soaring Capital Cyclones Chenango Fury Notre Dame HS - Stadium Elmira
433 U16B 1 05/19/2024 10:30 AM Soaring Capital Venom Black Oneonta Highland Cats Notre Dame HS - Stadium Elmira
434 U14B 1 05/05/2024 10:30 AM Soaring Capital Atletico Corning Tempest Notre Dame HS - Stadium Elmira
435 U19B 1 04/28/2024 04:30 PM Soaring Capital Excelsior Empire Greene Forks Notre Dame HS - Stadium Elmira
436 U16G 1 05/05/2024 04:30 PM Soaring Capital Cyclones Oneonta Dynamite Notre Dame HS - Stadium Elmira
437 U16G 1 05/05/2024 02:30 PM Soaring Capital Falcons Chenango Fury Notre Dame HS - Stadium Elmira
438 U16G 1 06/05/2024 06:30 PM Soaring Capital Falcons Soaring Capital Cyclones Notre Dame HS - Grass 2 Elmira
439 U14B 3 05/11/2024 05:30 PM Soaring Capital Explosion Red Soaring Capital Warriors 2010B Notre Dame HS - Stadium Elmira
440 U14B 1 05/04/2024 05:30 PM Soaring Capital Atletico IYSA U14 Green Notre Dame HS - Stadium Elmira
441 U19G 1 05/12/2024 04:30 PM Soaring Capital Rebels Red GBFC Saints Notre Dame HS - Stadium Elmira
442 U14B 1 05/18/2024 02:30 PM Soaring Capital Atletico Vestal Blizzard Notre Dame HS - Stadium Elmira
443 U16B 1 05/18/2024 05:30 PM Soaring Capital Venom Black GBFC 09 Boys Notre Dame HS - Stadium Elmira
444 U16B 1 06/05/2024 06:00 PM Soaring Capital Venom Black IYSA U16 Green Notre Dame HS - Stadium Elmira
445 U19B 1 11/30/-0001 12:00 AM Soaring Capital Excelsior UVFC U19B Notre Dame HS - Stadium Elmira
446 U16B 1 06/02/2024 04:30 PM Soaring Capital Venom Black Empire Greene Forks Notre Dame HS - Stadium Elmira
447 U14B 1 06/08/2024 12:00 PM Soaring Capital Atletico GBFC 11/10 Boys Notre Dame HS - Stadium Elmira
448 U16G 1 06/29/2024 05:30 PM Soaring Capital Cyclones GBFC 10/11 Girls Notre Dame HS - Stadium Elmira
449 U16G 1 06/08/2024 02:00 PM Soaring Capital Falcons Oneonta Dynamite Notre Dame HS - Stadium Elmira
450 U19B 1 06/08/2024 06:00 PM Soaring Capital Excelsior CCYSA Marathon Notre Dame HS - Stadium Elmira
451 U14B 3 05/17/2024 06:00 PM Soaring Capital Explosion Red IYSA U14 White Notre Dame HS - Grass 2 Elmira
452 U14B 3 06/02/2024 10:30 AM Soaring Capital Explosion Red Athens SA U14 Notre Dame HS - Stadium Elmira
453 U19G 1 06/23/2024 02:30 PM Soaring Capital Rebels Red CCYSA Iron Maidens Notre Dame HS - Stadium Elmira
454 U16G 1 05/15/2024 06:30 PM Soaring Capital Cyclones Soaring Capital Falcons Notre Dame HS - Grass 2 Elmira
455 U14B 2 04/20/2024 04:00 PM Empire Greene Forks Cooperstown Hawkeyes Raymond - Field Binghamton
456 U16B 1 04/20/2024 02:00 PM Empire Greene Forks Soaring Capital Venom Black Raymond - Field Binghamton
457 U19B 1 06/12/2024 08:00 PM Empire Greene Forks Chenango Fury Raymond - Field Binghamton
458 U14B 2 05/04/2024 02:00 PM Empire Greene Forks Chenango Fury Raymond - Field Binghamton
459 U16B 1 05/11/2024 04:00 PM Empire Greene Forks GBFC 09 Boys Raymond - Field Binghamton
460 U19B 1 05/11/2024 06:00 PM Empire Greene Forks Soaring Capital Excelsior Raymond - Field Binghamton
461 U19B 1 04/27/2024 06:00 PM Empire Greene Forks UVFC U19B Raymond - Field Binghamton
462 U14B 2 06/12/2024 06:00 PM Empire Greene Forks BC United Premier 12B Raymond - Field Binghamton
463 U16B 1 06/04/2024 06:30 PM Empire Greene Forks Oneonta Highland Cats Raymond - Field Binghamton
464 U19B 1 05/19/2024 06:00 PM Empire Greene Forks CCYSA Marathon Raymond - Field Binghamton
465 U16B 1 06/08/2024 04:00 PM Empire Greene Forks Corning Storm Raymond - Field Binghamton
466 U14B 2 06/15/2024 03:30 PM Empire Greene Forks CCYSA CC Select Bears Raymond - Field Binghamton
467 U14B 1 05/12/2024 04:00 PM Vestal Blizzard IYSA U14 Green Ross Park - Large Binghamton
469 U14B 1 06/16/2024 04:00 PM Vestal Blizzard Corning Tempest Ross Park - Large Binghamton
471 U14B 1 06/09/2024 04:00 PM Vestal Blizzard Soaring Capital Atletico Ross Park - Large Binghamton
473 U14B 1 06/18/2024 06:00 PM Vestal Blizzard GBFC 11/10 Boys Ross Park - Large Binghamton
475 U10B 3 04/21/2024 02:00 PM Vestal Rockets BC United UE Jr Tigers U10 Boys Black Ross Park - U10 Binghamton
476 U10B 1 04/21/2024 12:00 PM Vestal Cyclones BC United Premier 15B Ross Park - U10 Binghamton
477 U10B 3 05/04/2024 12:00 PM Vestal Rockets Corning Thunder Ross Park - U10 Binghamton
478 U10B 1 05/05/2024 04:00 PM Vestal Cyclones Corning Lightning Ross Park - U10 Binghamton
479 U10B 3 06/08/2024 02:00 PM Vestal Rockets Chenango Fury Ross Park - U10 Binghamton
480 U10B 1 06/15/2024 12:00 PM Vestal Cyclones CCYSA Marathon Olympians Ross Park - U10 Binghamton
481 U10B 3 04/28/2024 12:00 PM Vestal Rockets Athens SA U10 Ross Park - U10 Binghamton
482 U10B 1 06/22/2024 10:00 AM Vestal Cyclones GBFC 2014 Boys Red Ross Park - U10 Binghamton
483 U12G 1 04/27/2024 12:00 PM Vestal Galaxy Corning Typhoons Ross Park - U12 Binghamton
484 U12B 1 05/04/2024 02:00 PM Vestal Hurricanes White Valley YSA U12B Ross Park - U12 Binghamton
485 U12G 1 05/19/2024 03:30 PM Vestal Galaxy CCYSA CC Select Leopards Ross Park - U12 Binghamton
486 U12B 1 06/29/2024 04:00 PM Vestal Hurricanes White Soaring Capital Cobras Ross Park - U12 Binghamton
487 U12G 1 05/12/2024 02:00 PM Vestal Galaxy Oneonta Hericanes Ross Park - U12 Binghamton
488 U12B 1 06/09/2024 04:00 PM Vestal Hurricanes White GBFC Red Thunder Ross Park - U12 Binghamton
489 U12G 1 06/15/2024 04:00 PM Vestal Galaxy Hiawatha Lightning Ross Park - U12 Binghamton
490 U12B 1 06/23/2024 03:00 PM Vestal Hurricanes White IYSA U12 Green Ross Park - U12 Binghamton
491 U10B 1 06/21/2024 05:00 PM CCYSA CC Select Wolves GBFC 2014 Boys Red Smith ES - Field Ithaca
492 U10B 3 04/20/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Sharks Athens SA U10 Smith ES - Field Ithaca
493 U10B 3 05/11/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Sharks IYSA U10 Blue Smith ES - Field Ithaca
494 U10B 1 05/12/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Wolves IYSA U10 Green Smith ES - Field Ithaca
495 U10G 1 05/04/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Leopards Taughannock Sparks Smith ES - Field Ithaca
496 U10B 3 05/19/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Sharks Vestal Rockets Smith ES - Field Ithaca
497 U10B 1 05/19/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Wolves Vestal Cyclones Smith ES - Field Ithaca
498 U10G 1 06/01/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Leopards IYSA U10 Pink Smith ES - Field Ithaca
499 U10B 3 06/01/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Sharks Chenango Fury Smith ES - Field Ithaca
500 U10B 1 06/13/2024 06:00 PM CCYSA CC Select Wolves CCYSA Marathon Olympians Smith ES - Field Ithaca
501 U10G 1 06/08/2024 12:00 PM CCYSA CC Select Leopards Oneonta All-Stars Smith ES - Field Ithaca
502 U10G 1 06/15/2024 10:00 AM CCYSA CC Select Leopards Schuyler U10 Girls Smith ES - Field Ithaca
503 U14G 1 05/04/2024 06:00 PM Taughannock Fire Corning Tornadoes Trumansburg HS - Large Ithaca
504 U14B 3 05/04/2024 04:00 PM Taughannock Rapids Soaring Capital Warriors 2010B Trumansburg HS - Large Ithaca
505 U14G 1 05/18/2024 02:00 PM Taughannock Fire IYSA U14 Gold Trumansburg HS - Large Ithaca
506 U14B 3 05/18/2024 10:00 AM Taughannock Rapids IYSA U14 White Trumansburg HS - Large Ithaca
507 U14B 3 06/02/2024 04:00 PM Taughannock Rapids Soaring Capital Explosion Red Trumansburg HS - Large Ithaca
508 U14B 3 06/08/2024 02:00 PM Taughannock Rapids Athens SA U14 Trumansburg HS - Large Ithaca
509 U14G 1 06/22/2024 02:00 PM Taughannock Fire UVFC U14G Trumansburg HS - Large Ithaca
510 U14G 1 06/23/2024 02:00 PM Taughannock Fire Oneonta Hericanes Trumansburg HS - Large Ithaca
511 U10G 1 06/02/2024 11:00 AM Taughannock Sparks Oneonta All-Stars Trumansburg HS - U10 Ithaca
512 U10G 1 05/11/2024 10:00 AM Taughannock Sparks IYSA U10 Pink Trumansburg HS - U10 Ithaca
513 U10B 4 05/04/2024 10:00 AM Taughannock Splash Chenango Thunder Trumansburg HS - U10 Ithaca
514 U10B 4 06/09/2024 04:30 PM Taughannock Splash S-VE Eagles Trumansburg HS - U10 Ithaca
515 U10G 1 05/18/2024 04:30 PM Taughannock Sparks Soaring Capital Eclipse A Trumansburg HS - U10 Ithaca
516 U10G 1 06/09/2024 12:00 PM Taughannock Sparks CCYSA CC Select Leopards Trumansburg HS - U10 Ithaca
517 U10B 4 06/16/2024 12:00 PM Taughannock Splash Maine-Endwell Spartans Trumansburg HS - U10 Ithaca
518 U10B 4 06/20/2024 06:30 PM Taughannock Splash Newark Valley Cardinals Trumansburg HS - U10 Ithaca
519 U12B 3 05/05/2024 12:00 PM Taughannock Waves Corning Inferno Trumansburg HS - U12 Ithaca
520 U12G 2 05/11/2024 12:00 PM Taughannock Flames Valley YSA U12G Trumansburg HS - U12 Ithaca
521 U12G 2 05/18/2024 12:00 PM Taughannock Flames BC United Premier 14G Trumansburg HS - U12 Ithaca
522 U12B 3 05/26/2024 12:00 PM Taughannock Waves Schuyler U12B Boys Trumansburg HS - U12 Ithaca
523 U12G 2 06/09/2024 10:00 AM Taughannock Flames CCYSA Marathon Stampede Trumansburg HS - U12 Ithaca
524 U12B 3 06/09/2024 02:00 PM Taughannock Waves Athens SA U12 Trumansburg HS - U12 Ithaca
525 U12G 2 05/19/2024 02:00 PM Taughannock Flames Chenango Fury Trumansburg HS - U12 Ithaca
526 U12B 3 06/16/2024 02:00 PM Taughannock Waves IYSA U12 White Trumansburg HS - U12 Ithaca
527 U08 1 06/08/2024 11:00 AM S-VE Eagles All Teams U08 Marx Fields No Refs
528 U16B 2 06/14/2024 06:30 PM UVFC U16B Chenango Fury Unadilla Valley CS Oneonta
529 U14G 1 05/19/2024 12:00 PM UVFC U14G Corning Tornadoes Unadilla Valley CS Oneonta
530 U19B 1 05/12/2024 05:00 PM UVFC U19B Empire Greene Forks Unadilla Valley CS Oneonta
531 U19B 1 05/04/2024 02:00 PM UVFC U19B CCYSA Marathon Unadilla Valley CS Oneonta
532 U16B 2 05/04/2024 12:00 PM UVFC U16B Athens SA U16 Unadilla Valley CS Oneonta
533 U19B 1 05/05/2024 02:00 PM UVFC U19B Soaring Capital Excelsior Unadilla Valley CS Oneonta
534 U19G 1 06/08/2024 04:00 PM UVFC U19G CCYSA Iron Maidens Unadilla Valley CS Oneonta
535 U16B 2 05/18/2024 12:00 PM UVFC U16B Cooperstown Hawkeyes Unadilla Valley CS Oneonta
536 U14G 1 06/02/2024 02:00 PM UVFC U14G IYSA U14 Gold Unadilla Valley CS Oneonta
537 U19G 1 06/02/2024 04:00 PM UVFC U19G IYSA U19 Gold Unadilla Valley CS Oneonta
538 U14G 1 06/13/2024 06:00 PM UVFC U14G Oneonta Hericanes Unadilla Valley CS Oneonta
539 U16B 2 06/08/2024 02:00 PM UVFC U16B Athens SA U16 Unadilla Valley CS Oneonta
540 U19B 1 06/07/2024 06:00 PM UVFC U19B Chenango Fury Unadilla Valley CS Oneonta
541 U19G 1 06/15/2024 02:00 PM UVFC U19G Chenango Fury Unadilla Valley CS Oneonta
542 U19G 1 06/22/2024 06:00 PM UVFC U19G GBFC Saints Unadilla Valley CS Oneonta
543 U14G 1 06/30/2024 12:00 PM UVFC U14G Taughannock Fire Unadilla Valley CS Oneonta
544 U08 1 06/23/2024 11:00 AM Valley YSA U8 All Teams Valley YSA - U08 No Refs
545 U10B 2 05/12/2024 12:00 PM Valley YSA U10B CCYSA Marathon Stampede Valley YSA - U10 Elmira
546 U10G 2 05/05/2024 12:00 PM Valley YSA U10G BC United Premier 14G Blue Valley YSA - U10 Elmira
547 U10G 2 05/19/2024 04:00 PM Valley YSA U10G Corning Intensity Valley YSA - U10 Elmira
548 U10G 2 06/13/2024 06:30 PM Valley YSA U10G Soaring Capital Eclipse B Valley YSA - U10 Elmira
549 U10G 2 06/08/2024 02:00 PM Valley YSA U10G Maine-Endwell Spartans Valley YSA - U10 Elmira
550 U10B 2 06/15/2024 04:00 PM Valley YSA U10B Hiawatha Thunder Valley YSA - U10 Elmira
551 U10B 2 06/16/2024 12:00 PM Valley YSA U10B Oneonta Golden Eagles Valley YSA - U10 Elmira
552 U10B 2 06/23/2024 06:00 PM Valley YSA U10B Soaring Capital Pythons Black Valley YSA - U10 Elmira
553 U12B 1 04/27/2024 11:00 AM Valley YSA U12B BC United Premier 13B Valley YSA - U12 Elmira
554 U12B 2 05/05/2024 10:30 AM Valley YSA U12B White Oneonta Yellowjackets Blue Valley YSA - U12 Elmira
555 U12B 1 05/12/2024 02:00 PM Valley YSA U12B GBFC Red Thunder Valley YSA - U12 Elmira
556 U12G 2 05/12/2024 10:00 AM Valley YSA U12G CCYSA CC Select Sharks Valley YSA - U12 Elmira
557 U12B 1 06/02/2024 06:00 PM Valley YSA U12B Vestal Hurricanes White Valley YSA - U12 Elmira
558 U12G 2 05/03/2024 06:00 PM Valley YSA U12G IYSA U12 Pink Valley YSA - U12 Elmira
559 U12B 2 11/30/-0001 12:00 AM Valley YSA U12B White CCYSA Marathon Stampede Valley YSA - U12 Elmira
560 U12B 2 06/15/2024 02:00 PM Valley YSA U12B White Schuyler U12A Boys Valley YSA - U12 Elmira
561 U12G 2 06/16/2024 10:00 AM Valley YSA U12G CCYSA Marathon Stampede Valley YSA - U12 Elmira
562 U12G 2 05/05/2024 02:00 PM Valley YSA U12G Chenango Fury Valley YSA - U12 Elmira
563 U12B 1 06/23/2024 04:00 PM Valley YSA U12B Soaring Capital Cobras Valley YSA - U12 Elmira
564 U12B 2 06/30/2024 12:00 PM Valley YSA U12B White Oneonta Yellowjackets Yellow Valley YSA - U12 Elmira
565 U14B 3 06/09/2024 04:00 PM Soaring Capital Warriors 2010B Taughannock Rapids Williamson High School and Track Elmira
566 U16B 2 06/23/2024 11:00 AM Soaring Capital Warriors 2008B Chenango Fury Williamson High School and Track Elmira
567 U16B 2 04/21/2024 06:00 PM Soaring Capital Warriors 2008B Athens SA U16 Williamson High School and Track Elmira
568 U14B 3 06/08/2024 02:00 PM Soaring Capital Warriors 2010B Soaring Capital Explosion Red Williamson High School and Track Elmira
569 U12B 3 04/28/2024 02:00 PM Soaring Capital Warriors 2012B Taughannock Waves Williamson High School and Track Elmira
570 U10B 3 05/11/2024 04:00 PM Soaring Capital Warriors 2014B CCYSA CC Select Sharks Williamson High School and Track Elmira
571 U12B 3 06/08/2024 12:00 PM Soaring Capital Warriors 2012B IYSA U12 White Williamson High School and Track Elmira
572 U14B 3 04/28/2024 12:00 PM Soaring Capital Warriors 2010B Athens SA U14 Williamson High School and Track Elmira
573 U10B 3 05/19/2024 10:00 AM Soaring Capital Warriors 2014B IYSA U10 Blue Williamson High School and Track Elmira
574 U16B 2 06/29/2024 06:00 PM Soaring Capital Warriors 2008B UVFC U16B Williamson High School and Track Elmira
575 U10B 3 11/30/-0001 12:00 AM Soaring Capital Warriors 2014B Vestal Rockets Williamson High School and Track Elmira
576 U16B 2 06/30/2024 06:30 PM Soaring Capital Warriors 2008B IYSA U16 White Williamson High School and Track Elmira
577 U10B 3 06/09/2024 12:00 PM Soaring Capital Warriors 2014B Soaring Capital Fuego Williamson High School and Track Elmira
578 U12B 3 06/09/2024 02:00 PM Soaring Capital Warriors 2012B Corning Inferno Williamson High School and Track Elmira
579 U12B 3 06/16/2024 12:00 PM Soaring Capital Warriors 2012B Corning Typhoon Williamson High School and Track Elmira
580 U14B 3 06/14/2024 06:00 PM Soaring Capital Warriors 2010B IYSA U14 White Williamson High School and Track Elmira
581 U12G 1 04/21/2024 05:00 PM Oneonta Hericanes BC United Premier 13G Wright 1a Oneonta
582 U12B 2 05/05/2024 12:00 PM Oneonta Yellowjackets Yellow Schuyler U12A Boys Wright 1a Oneonta
583 U12G 1 05/05/2024 02:00 PM Oneonta Hericanes Maine-Endwell Comets Wright 1a Oneonta
584 U12G 1 05/11/2024 04:00 PM Oneonta Hericanes CCYSA CC Select Leopards Wright 1a Oneonta
585 U12B 2 04/20/2024 04:00 PM Oneonta Yellowjackets Blue Schuyler U12A Boys Wright 1a Oneonta
586 U12B 2 06/21/2024 05:30 PM Oneonta Yellowjackets Blue Oneonta Yellowjackets Yellow Wright 1a Oneonta
587 U12G 1 06/02/2024 04:00 PM Oneonta Hericanes Soaring Capital Fusion 2012G Wright 1a Oneonta
588 U12B 2 06/09/2024 10:00 AM Oneonta Yellowjackets Yellow Cooperstown Hawkeyes Wright 1a Oneonta
589 U12B 2 05/05/2024 04:00 PM Oneonta Yellowjackets Blue Soaring Capital Pythons 2013 Red Wright 1a Oneonta
590 U12B 2 06/15/2024 06:00 PM Oneonta Yellowjackets Yellow BC United UE Jr Tigers U12 Boys Black Wright 1a Oneonta
591 U12B 2 06/23/2024 10:00 AM Oneonta Yellowjackets Blue BC United UE Jr Tigers U12 Boys Black Wright 1a Oneonta
592 U12B 2 06/23/2024 06:00 PM Oneonta Yellowjackets Yellow Soaring Capital Pythons 2013 Red Wright 1a Oneonta
593 U10B 1 04/21/2024 04:00 PM Oneonta Blue Bulldogs Soaring Capital Pythons White Wright 1b Oneonta
594 U10B 2 04/21/2024 06:00 PM Oneonta Golden Eagles Soaring Capital Pythons Black Wright 1b Oneonta
595 U10G 1 05/04/2024 10:00 AM Oneonta All-Stars Soaring Capital Eclipse A Wright 1b Oneonta
596 U10B 1 06/01/2024 11:30 AM Oneonta Blue Bulldogs IYSA U10 Green Wright 1b Oneonta
597 U10B 2 06/01/2024 01:00 PM Oneonta Golden Eagles Cooperstown Hawkeyes Wright 1b Oneonta
598 U10B 1 06/02/2024 12:00 PM Oneonta Blue Bulldogs CCYSA CC Select Wolves Wright 1b Oneonta
599 U10B 2 06/02/2024 02:00 PM Oneonta Golden Eagles Hiawatha Thunder Wright 1b Oneonta
600 U10B 1 06/09/2024 02:00 PM Oneonta Blue Bulldogs Vestal Cyclones Wright 1b Oneonta
601 U10B 2 06/09/2024 04:00 PM Oneonta Golden Eagles Schuyler U10A Boys Wright 1b Oneonta
602 U10G 1 06/15/2024 04:00 PM Oneonta All-Stars Taughannock Sparks Wright 1b Oneonta
603 U10G 1 06/22/2024 04:00 PM Oneonta All-Stars Schuyler U10 Girls Wright 1b Oneonta
604 U10G 1 05/19/2024 04:00 PM Oneonta All-Stars IYSA U10 Pink Wright 1b Oneonta
605 U14G 1 05/19/2024 02:00 PM Oneonta Hericanes IYSA U14 Gold Wright 4 Oneonta
606 U16G 1 05/11/2024 02:00 PM Oneonta Dynamite Soaring Capital Falcons Wright 4 Oneonta
607 U16G 1 06/26/2024 06:30 PM Oneonta Dynamite GBFC 10/11 Girls Wright 4 Oneonta
608 U14G 1 06/02/2024 06:00 PM Oneonta Hericanes Corning Tornadoes Wright 4 Oneonta
609 U14G 1 06/01/2024 04:00 PM Oneonta Hericanes Taughannock Fire Wright 4 Oneonta
610 U16G 1 06/01/2024 06:00 PM Oneonta Dynamite Soaring Capital Cyclones Wright 4 Oneonta
611 U14G 1 06/20/2024 06:00 PM Oneonta Hericanes UVFC U14G Wright 4 Oneonta
612 U16G 1 06/16/2024 04:00 PM Oneonta Dynamite Chenango Fury Wright 4 Oneonta
613 U14B 2 06/06/2024 06:30 PM Oneonta Attack Empire Greene Forks Wright 3 Oneonta
614 U16B 1 05/04/2024 04:00 PM Oneonta Highland Cats IYSA U16 Green Wright 3 Oneonta
615 U19B 2 05/04/2024 06:00 PM Oneonta Highland Cats IYSA U19 Green Wright 3 Oneonta
616 U19B 2 06/30/2024 02:00 PM Oneonta Highland Cats Athens SA U19 Wright 3 Oneonta
617 U16B 1 05/12/2024 02:00 PM Oneonta Highland Cats GBFC 09 Boys Wright 3 Oneonta
618 U16B 1 06/01/2024 02:00 PM Oneonta Highland Cats Corning Storm Wright 3 Oneonta
619 U19B 2 06/02/2024 06:00 PM Oneonta Highland Cats Hiawatha Thunder Wright 3 Oneonta
620 U16B 1 06/08/2024 04:00 PM Oneonta Highland Cats Soaring Capital Venom Black Wright 3 Oneonta
621 U14B 2 06/20/2024 06:30 PM Oneonta Attack Cooperstown Hawkeyes Wright 3 Oneonta
622 U14B 2 06/01/2024 10:00 AM Oneonta Attack CCYSA CC Select Bears Wright 3 Oneonta
623 U19B 2 06/16/2024 06:00 PM Oneonta Highland Cats CCYSA CC Select Sharks Wright 3 Oneonta
624 U14B 2 06/23/2024 12:00 PM Oneonta Attack BC United Premier 12B Wright 3 Oneonta